Неділя, 23.07.2017, 08:42

Головна » 2015 » Червень » 9 » Звіт директора школи перед батьківською громадськістю
Звіт директора школи перед батьківською громадськістю

15 травня у актовій залі нашої школи відбувся традиційний звіт директора школи перед батьківською громадськістю. На звіті були присутні батьки, вчителі, члени Ради школи.

У своєму виступі директор школи Пригода Василь Микитович  всебічно розкрив питання щодо організації роботи навчального закладу як освітньої спільноти, яка не тільки навчає і виховує дітей, а й сприяє розвитку партнерських стосунків з учнями, батьками учнів і громадськістю.

Василь Микитович у своєму виступі зупинився на тих складнощах, які характеризували організацією навчально-виховного процесу в цьому навчальному році, та зазначив, що, не зважаючи на ускладнення політичної та економічної ситуації в країні, складні психологічні умови, школа свої завдання  в 2014-2015 навчальному році виконала. Директор розповів про стратегію роботи школи по створенню позитивного іміджу, дав оцінку діяльності школи у навчальній  роботі, ознайомив громаду із досягненнями учнів у олімпіадах та конкурсах, також була надана інформація про фінансово-господарську діяльність.

Наприкінці виступу директора відбувся творчий звітній концерт учнів нашої школи для батьківської громади, де виступали агітбригади, музична школа та діти з конкурсними номерами за цей навчальний рік. Також батьки могли переглянути виставку робіт учнів школи з декоративно-прикладного мистецтва.

Такий творчий звіт школи – це яскравий підсумок року, що минув, де батьківська громада може переглянути все, що відбувалося в школі.

Переглядів: 280 | Додав: Zavuch | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2015  »