П`ятниця, 23.06.2017, 03:49
Вітаю Вас Гість | RSS

Антонівська ЗОШ I-III ступенів №18 м.Херсон

Вітаємо Вас на сайті Антонівської загальноосвітньої школи №18!
Меню сайта

Форма входа
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Жовтень » 27 » Вітаємо кращих знавців предметів
18:44
Вітаємо кращих знавців предметів

ВІТАЄМО

переможців І етапу Всеукраїнських

учнівських олімпіад

Українська мова і література:

І місце – 5 клас – Шаповалова Марина, 6 клас – Бредихін Євген, 10 клас – Геворкян Норайр

ІІ місце – 5 клас – Кириченко Наталя, 6 клас -  Руднік Каріна, Ткаченко Валерія, 8 клас – Апасова Марія, Когдас Аліна, 9 клас – Ольшанська Ольга, 10 клас – Пашкевич Анастасія, Соколова Марина

ІІІ місце – 5 клас – Музика Максим, Юзвін Віталій, 7 клас – Іванова Дар’я,  Сисоєва Марія, Хомеренчук Єлизавета, 8 клас – Аскерова Валерія, 9 клас – Биковських Вадим, 10 клас – Колінько Ганна, 11 клас – Кравець Анастасія

Історія:

І місце --  10 клас – Соколова Марина

ІІ місце – 9 клас – Терьохіна Аліна, Леоніхіна Ольга, 10 клас - Геворкян Норайр

ІІІ місце – 8 клас – Когдас Аліна, 9 клас – Міхайліченко Ганна,10 клас – Пашкевич Анастасія, Колінько Ганна, 11 клас – Кравець Анастасія, Єфіменко Ірина

Англійська мова:

І місце – 9 клас – Міхайліченко Ганна, 10 клас – Геворкян Норайр

ІІ місце - 9 клас – Ольшанська Ольга, Соколова Марина

ІІ місце – 8 клас – Аскерова Валерія, Когдас Аліна, 11 клас – Рибіцька Яна

Російська мова:

ІІ місце – 6 клас – Кривошеєнко Євген

ІІІ місце – 6 клас – Лесняков Микита, Порхун Юлія, 7 клас – Колесниченко Давид, Іванова Дар’я, 8 клас – Апасова Марія  

Фізика:

ІІІ місце - 7 клас – Павленко Олексій, Теременко Валерія

Хімія:

І місце - 9 клас – Міхайліченко Ганна

ІІІ місце – 7 клас – Іванова Дар’я, 9 клас – Ольшанська Ольга, 10 клас – Барнаш Крістіна

Біологія:

І місце – 9 клас – Конратюк Вікторія

ІІ місце - 10 клас – Геворкян Норайр

ІІІ місце - 7 клас – Сисоєва Марія, 10 клас – Саінчук Олег

Інформаційні технології:

ІІ місце – 11 клас – Кравець Анастасія

ІІІ місце – 9 клас – Леоніхіна Ольга, 10 клас – Соколова Марина, 11 клас – Устименко Софія

Математика:

І місце – 5 клас – Шаповалова Марина, 9 клас – Міхайліченко Ганна

ІІ місце - 5 клас–Кириченко Наталя, 7 клас–Іванова Дар’я

ІІІ місце – 5 клас – Скицько Михайло, Цілінко Карина, Бредихін Євгеній, 10 клас – Геворкян Норайр

Географія:

І місце - 6 клас – Гороховський Нестор, 9 клас – Міхайліченко Ганна, 10 клас - Геворкян Норайр, 11 клас – Тарасова Анастасія

ІІ місце – 6 клас – Ібраімов Едем, 7 клас – Іванова Дар’я, 9 клас – Терьохіна Аліна, 10 клас – Соколова Марина, 11 клас – Єфіменко Ірина

ІІІ місце – 6 клас – Лесняков Микита, Посмашний Данило, 7 клас – Байраченко Дмитро, Пономаренко Валерія, Теременко Валерія, 8 клас – Аскерова Валерія, Апасова Марія, 9 клас – Леоніхіна Ольга, 10 клас – Пашкевич Анастасія, 11 клас - Кравець Анастасія

Основи правознавства:

І місце – 10 клас – Соколова Марина, 11 клас - Єфіменко Ірина

ІІ місце – 9 клас – Міхайліченко Ганна, 10 клас – Геворкян Норайр, Барнаш Крістіна

ІІІ місце – 9 клас – Кондратюк Вікторія, 10 клас – Колінько Анна, 11 клас – Кравець Анастасія

Переглядів: 99 | Додав: Zavuch | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
«  Жовтень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31



ЗНЗ №18 © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz