Субота, 17.11.2018, 06:22

Головна » 2018 » Січень » 12 » Відкриття комплексного спортивного майданчику
Відкриття комплексного спортивного майданчику

Спортивний майданчик – відкритий!

10 січня 2018 рік в урочистій обстановці був відкритий спортивний майданчик школи.

На відкриття спортивного майданчика школи завітали почесні гості: міський голова Миколаєнко В.В., секретар міської ради Урсуленко О.Б., народний депутат України Співаковський О.В., депутат обласної ради Рожков Ю.Г., начальник управління освіти Херсонської міської ради Ніконов Ю.М., голова селищної ради Семенчев І.І., ряд депутатів міської ради та директор Херсонської філії «Інтер Атлетика» Журавлева Т.В., яка виконувала підрядні монтажно-будівельні роботи.

Ідея створення такого спортивного майданчика виникла давно, метою якої було створення найкращих умов для всебічного фізичного розвитку дітей, молоді та дорослого населення селища; залучення їх до активного відпочинку, до здорового способу життя на відкритому повітрі; їх зайнятість у вільний час.

Від ідеї до її реалізації пройшло довгих 5 років. За цей час спочатку вимальовувалися уявлення про те, яким має бути даний спортивний майданчик. І згодом прийшло розуміння, що він має бути багатофункціональним і, звичайно, європейського зразка. Але коштів на його будівництво не було. Тому, до реалізації даного проекту були задіяні депутати різних рангів. Так, за допомогою депутата обласної ради Рожкова Ю.Г. та народного депутата України Співаковського О.В. була отримана від Кабінету Міністрів України субвенція на будівництво спортивного майданчика школи в сумі 395 тис. грн., підтримали даний проект депутати міської ради (організатор Семенчев І.Г.) і виділені кошти в сумі 445 тис.грн. Також свій вклад в облаштування спортивного майданчика внесла Антонівська селищна рада, яку очолює Семенчев І.І. На закупку спортивного обладнання ними було виділено 100 тис. гривень.

Таким чином, реалізація даного проекту здійснювалася шляхом співфінансування з державного  фонду регіонального розвитку, міського та селищного бюджету.

Загальна вартість проекту 940 тис. грн.

Проект об’єкту та будівельні роботи виконані Херсонської філією «Інтер Атлетика», директор Журавльова Т.В.

Розмір майданчика 54 м х 17 м.

Об’єкт розташований поряд з шкільним стадіоном, де протягом року триває активне спортивне життя.

Поруч з новозбудованим майданчиком знаходиться будівля школи та будинки мешканців селища.

На спортивному майданчику діти, крім проведення уроків з фізичної культури, зможуть самостійно займатися фізичною культурою та спортом,  активно відпочивати на перервах, що буде слугувати зняттю психологічного та розумового навантаження.

Спортивний майданчик буде місцем, де всі верстви населення зможуть користуватися спортивним обладнанням і усестороннє розвивати свої фізичні здібності.

Саме за принципом доступності та масовості облаштовувався даний спортивний майданчик, враховуючи інтереси підростаючої молоді та всіх верств населення, які проживають в мікрорайоні школи.

Таким чином, багатопрофільний спортивний майданчик – це веління часу, це європейський підхід для залучення всіх верств населення до масових занять спортом, це правильний підхід до залучення коштів з державного, міського та селищного бюджетів. Про це підтверджує народна приказка: «З миру по нитці – голому сорочка».

Ми висловлюємо самі найкращі слова подяки людям, які допомогли нам реалізувати даний проект: народному депутату України Співаковському О.В., міському голові Миколаєнко В.В., депутату обласної ради Рожкову Ю.Г., голові Антонівської селищної ради Семенчеву І.І., депутатам міської ради, особливо Семенчеву І.Г., а також директору Херсонської філії «Інтер Атлетика» Журавльовій Т.А.

Дякуємо всім, хто нас підтримував та допомагав!

Директор школи                                                В.М.Пригода

Переглядів: 122 | Додав: Zavuch | Рейтинг: 0.0/0