Субота, 17.11.2018, 06:45

Головна » 2018 » Листопад » 6 » Сухомлинський
Сухомлинський

Учні 6 класу 17 жовтня відвідали шкільну бібліотеку, де був проведений захід  «Щоб мирне сонце сяяло над нами».  На прикладах творів В.О.Сухомлинського про Другу світову війну(«Недописаний лист») й подвигів  героїв АТО. Цей урок мужності у дуже нелегкі для нашої країни часи виховує патріотизм та мужність,любов до Батьківщини, повагу до історії свого народу, адже це кроки до мирного майбутнього…

18 жовтня в шкільній бібліотеці пройшов урок - дослідження з учнями 8 класу «Весь світ тобі належить, сину…» за листами В.О. Сухомлинського,читаючи «Листи до сина» Сухомлинського, діти розуміють,що головне, це необхідність виховувати в собі Людину з великої літери,що кожна людина повинна залишити після себе добру пам'ять на землі й прожити життя так, щоб не було соромно перед наступними поколіннями.

19 жовтня в шкільній бібліотеці відбулася зустріч з учнями 9 класу  за формою: колективна  творча робота   «Наш найдорожчий скарб – рідна мова» за спадщиною В. Сухомлинського. Аналізуючи книгу Сухомлинського «Серце віддаю дітям»,учні розмірковували про роль мови в духовному житті. Всі діти зробили для себе висновок, який ваговито відзначав Василь Олександрович: «Школа стає справжнім вогнищем культури тільки тоді, коли в ній панує  чотири культи: культ Батьківщини,культ людини, культ книги і культ рідного слова»

18 жовтня відбувся  Обласний міжвідомчий інтелектуальний турнір

«Ігри патріотів Херсонщини». Учні нашої школи прийняли активну участь у конкурсі: ПОРХУН Катерина (5 клас), САФАРОВ Тимур (6 клас), ШАРАФАН  Ганна (9 клас).

У рамках Місячника шкільних бібліотек у холі школи  була представлена фотовиставка «Селфі з улюбленою книжкою».

Переглядів: 10 | Додав: Zavuch | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2018  »