Вівторок, 21.11.2017, 17:44

Головна » 2015 » Червень » 9 » Шкільне наукове товариство "СКІФ"
Шкільне наукове товариство "СКІФ"

У травні шкільне наукове товариство учнів Малої Академії наук «Скіф» традиційно проводить підсумки своєї роботи. Протягом року учні працюють над науково-дослідницькими роботами. Фіналом стає науково-дослідницька конференція, де учні представляють свої напрацювання.

В цьому році на шкільний конкурс були представлені роботи з англійської мови – «Рок музика» Єфіменко І. та «Сленг в соціальних мережах» Соколова М., з правознавства – «особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх» Гороховська Є., Інтернет-технологій - «Діти. Інтернет. Мобільний зв'язок» та Web-дизайну – «Моя кіндійка» Чупіков Д., математики – «Числа Фібоначчі» - Жуковська Л., «Математичні головоломки» Міхайліченко Г., астрономії та астрофізики - «Виготовлення приладів для вимірювання світності джерел» Геворкян Н., Гороховський А., Кияткіна Є., Соколова М.

Захисти-презентації учасників були чіткими, лаконічними, яскравими, змістовними та  актуальними. Автори робіт простежили основні етапи в дослідженні обраної ними проблеми, що дало можливість визначити  наукову актуальність теми та аргументувати власний внесок в дослідження.

Під час захисту проводились дебати (обговорення проблемних  аспектів робіт) за певною тематикою досліджень. Учасники Конкурсу довели  аргументованість вибору теми дослідження та її розкриття з урахуванням власного вкладу дослідника; виявили чіткість, логічність, послідовність, лаконічність викладення матеріалу; компетентність, вичерпність відповідей;  етикет та культуру спілкування; вели активну кваліфіковану участь у  веденні дискусії.

Дякуємо за таку роботу! Вітаємо!

Переглядів: 233 | Додав: Zavuch | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2015  »