Вівторок, 22.08.2017, 18:32

Головна » 2014 » Жовтень » 8 » Реалізація проблем виховання підчас навчального процесу на уроках фізичної культури «Захист вітчизни»

Процес виховання це дуже широке питання, яке можна розглядати на різних рівнях навчального процесу.

Завдання виховання можуть бути:

1 Глобальними

2 Поточними

3 Оперативними

4 Превентивними

До глобальних можна віднести виховання сталої особистості, громадянина, патріота. Це безперервний процес, триваючий все свідоме життя, від 1 класу до зрілості людини .

До початкових можна віднести завдання, які вчитель повинен вирішувати за відносно короткій термін,наприклад за рік.

Оперативними завданнями виховного процесу є реагування на ситуації, що виникають протягом учбового дня, або уроку .

До превентивних мер виховання можна віднести лекції, бесіди, зустрічі (наприклад з робітниками міліції, або з воїнами-інтернаціоналістами), походи до музеїв та інше.

Протягом навчального процесу ми виховуємо у учнів морально-вольові якості, необхідні людині протягом усього життя. Наприклад цілеспрямованість, воля до перемоги, сміливість. Так же під впливом фізичного виховання у учнів підвищується самооцінка,впевненість у собі.

Процес виховання триває в позаурочний час. Це тренування, збори, змагання, походи, екскурсії, гуртки. Крім того позаурочні форми роботи з учнями дозволяють з користю проводити час, спілкуватися в неформальної обстановці. На наших заняттях ми досліджуємо стан учня, його прихильності робимо висновки та накреслюємо відповідні задачі.

Також до виховних заходів можна віднести роботу з батьками, оскільки основну частину часу учень знаходиться в домашніх умовах, спілкується з батьками більш тісно ніж в школі з колективом вчителів та учнів

Вчитель Фізичної культури та захисту вітчизни Третьяков О. Л.

Переглядів: 202 | Додав: Zavuch | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2014  »