Понеділок, 20.11.2017, 20:58

Головна » 2016 » Січень » 15 » Острів Різдва
Острів Різдва

Пройшов ІХ фестиваль «Остріва Різдва», який завершився гала-концертом   в обласному академічному музично-драматичному театрі ім.М.Куліша 14 січня.

Протягом фестивалю діти демонструватимуть різноманітні номери на різдвяну тематику, кращі з них увійшли до програми гала-концерту. У фойє театру діяла виставка  творчих робіт вихованців загальноосвітніх та позашкільних закладів, недільних шкіл, «Художньої школи», які також  усім бажаючим пропонували майстер-класи з виготовлення поробок.

У відбірковому турі цьогорічного фестивалю взяли участь 80 колективів навчальних закладів міста, недільних шкіл, лауреатами стали 25 колективів та солістів. Кращі колективи, де був і колектив від нашої школи, виступили  на сцені обласного музично-драматичного театру, де глядачами були діти з особливими потребами, з багатодітних родин, сироти, учні навчальних закладів міста.

Учасників та гостей фестивалю привітав міський голова Володимир Миколаєнко. Він подякував виконавців за майстерність, побажав щастя, успіхів у навчанні та творчого зростання. Володимир Миколаєнко відмітив важливість проведення фестивалю, який розпочався дев’ять років потому виступом невеликої кількості колективів.  Сьогодні ж  захід набирає обертів і стає популярним -  до його участі приєднуються колективи з інших міст.

Почесними гостями фестивалю стали лауреат всеукраїнських конкурсів, соліст Полтавського музично-драматичного театру ім. Гоголя Михайло Гнатюк та переможець «Ікс-Фактору» Віктор Романченко. Для глядачів з особливими потребами здійснювали сурдопереклад.

Творчий колектив нашої школи разом з керівником, Оліфіренко С.О.,  ст али фіналістами ІХ фестивалю «Острів Різдва».

Переглядів: 172 | Додав: Zavuch | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2016  »