Понеділок, 20.11.2017, 20:51
Вітаю Вас Гість | RSS

Антонівська ЗОШ I-III ступенів №18 м.Херсон

Вітаємо Вас на сайті Антонівської загальноосвітньої школи №18!
Меню сайта

Форма входа
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2014 » Жовтень » 28 » І тур шкільних олімпіад
13:23
І тур шкільних олімпіад

 

ВІТАЄМО

переможців шкільних олімпіад

Українська мова і література:

І місце – 7 клас – Міхальчук Ганна, 8 клас – Геворкян Норайр

ІІ місце – 5 клас – Колесниченко Давид, 6 клас – Когдас Аліна, Шапошник Анжеліка, 7 клас – Букацель Дмитро,

8 клас – Соколова Марина

ІІІ місце – 5 клас – Іванова Дар’я,  Сисоєва Марія,

6 клас – Дубова Крістіна, Уманська Валерія,

8 клас – Фоміна Вікторія

Світова література:

І місце  –  8 клас – Геворкян Норайр

ІІ місце – 8 клас – Соколова Марина, 9 клас – Гороховська Єлизавета, 10 клас – Нещерєтов Олександр, Шульженко Марина

ІІІ місце – 9 клас – Кравець Анастасія

Історія:

І місце - 8 клас – Геворкян Норайр

ІІ місце – 8 клас - Соколова Марина

ІІІ місце – 9 клас – Мовсесян Евеліна, Гороховська Ліза,

10 клас – Шевчук Тетяна, 11 клас – Максимчик Ілля

Англійська мова:

ІІ місце - 8 клас – Геворкян Норайр, Соколова Марина,

9 клас – Миронова Тетяна, 10 клас – Шевчук Тетяна

Німецька мова:

ІІ місце – 7 клас – Букацель Дмитро, Жуковська Лідія

ІІІ місце – 7 клас – Сноп Юрій, Терьохіна Аліна,

8 клас – Геворкян Норайр, Кияткина Єлизавета,

9 клас – Гороховська Єлизавета, Кравець Анастасія

Фізика:

І місце – 9 клас - Гороховська Єлизавета

ІІ місце – 8 клас – Кияткина Єлизавета

ІІІ місце - 8 клас – Геворкян Норайр, Соколова Марина,

11 клас – Простомолотова Любов, Свіршко Світлана

Хімія:

І місце - 8 клас – Геворкян Норайр

ІІІ місце - 8 клас – Ступін Олександр, Кияткина Єлизавета

Біологія:

І місце – 8 клас - Соколова Марина, 9 клас – Кравець Анастасія

ІІІ місце - 8 клас – Геворкян Норайр, 9 клас - Гороховська Єлизавета, 11 клас – Свіршко Світлана

Інформатика:

ІІІ місце – 10 клас Шульженко Марина, 11 клас – Свіршко Світлана

Математика:

І місце – 6 клас – Когдас Аліна, 7 клас – Міхайліченко Ганна,

ІІ місце - 5 клас – Колесниченко Давид

ІІІ місце – 5 клас – Павленко Олексій, Іванова Дар’я, Марченко Роксолана, Горбань Олена,

7 клас – Букацель Дмитро,

9 клас - Гороховська Єлизавета, Рибіцька Яна

Географія з краєзнавством:

І місце - 8 клас – Геворкян Норайр,

ІІ місце – 6 клас – Когдас Аліна, Апасова Марія,

8 клас – Соколова Марина, 9 клас – Кравець Анастасія, Гороховська Єлизавета, 10 клас – Шульженко Марина, Кияткина Дарина

ІІІ місце – 6 клас – Шаріпова Вікторія, Уманська Валерія, Куняєва Катерина, 7 клас – Жуковськка Лідія, Букацель Дмитро

Астрономія:

ІІІ місце – 11 клас – Свіршко Світлана, Простомолотова Любов

Екологія:

ІІІ місце – 10 клас – Ібраїмов Амєт, Комарецька Вікторія   

Переглядів: 309 | Додав: Zavuch | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
«  Жовтень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031



ЗНЗ №18 © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz