Неділя, 23.07.2017, 10:36

Головна » 2016 » Травень » 19 » НАШІ РЕЗУЛЬТАТИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ НА КРАЩИЙ ВЕБ-САЙТ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ
НАШІ РЕЗУЛЬТАТИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ НА КРАЩИЙ ВЕБ-САЙТ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

Конкурс проводиться Інтернет Асоціацією України вже вшосте.  Цього року 1 842 навчальних закладів подали заявки на участь, а це, в порівняні з минулим роком, втричі більше!

Усі конкурсанти змагались у п’яти номінаціях: веб-сайти загальноосвітніх навчальних закладів (сільські школи та школи селищ міського типу); веб-сайти загальноосвітніх навчальних закладів (міські школи); веб-сайти дошкільних навчальних закладів; веб-сайти позашкільних навчальних закладів (будинки дітей та юнацтва, художні, музичні, мовні школи, курси, тощо); веб-сайти навчальних закладів професійно-технічної освіти (коледжі, технікуми, ПТУ та прирівняні до них навчальні заклади).

Журі конкурсу визначало кращі веб-сайти навчальних закладів, враховуючи їх змістовне наповнення, зручність використання, забезпечення участі всіх учасників навчального процесу у діяльності закладів освіти, динаміку користування веб-ресурсом, а також дизайн та технічні показники.

Більш детальну інформацію про результати конкурсу можете отримати за посиланнямhttp://mon.gov.ua/usi-novivni/novini/2016/04/05/u-mon-privitali-peremozhcziv-vi-vseukrayinskogo/

Приємно, що плідну роботу оцінено гідно, адже на нашому сайті школи можна знайти будь-яку інформацію стосовно навчально-виховної роботи.

Ми завжди відкриті для співпраці. Якщо у Вас є пропозиції, щодо вдосконалення роботи сайту, то надсилайте їх будь-яким зручним способом (електронна адреса, соціальні мережі).

Давайте разом створювати комфортні умови, задля успішного та результативного навчання в школі!

Переглядів: 119 | Додав: Zavuch | Рейтинг: 5.0/1
«  Травень 2016  »