П`ятниця, 20.10.2017, 21:41
Вітаю Вас Гість | RSS

Антонівська ЗОШ I-III ступенів №18 м.Херсон

Вітаємо Вас на сайті Антонівської загальноосвітньої школи №18!
Меню сайта

Форма входа
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2015 » Листопад » 17 » Нагороди переможцям
18:52
Нагороди переможцям

      За підсумками І (шкільного) етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів 17 листопада на загальношкільній лінійці  були нагороджені дипломами переможці олімпіад, учні, які посіли І - ІІ - ІІІ місця.

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Список учнів – переможців

І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів

в 2015-2016 н.році

           Українська мова і література:

            І місце - 6 клас – Колесниченко Давид, 8 клас – Міхайліченко Ганна,  9 клас – Геворкян Норайр

ІІ місце – 5 класШапошник Даніела, 6 клас - Іванова Даря, 7 клас – Аскерова Валерія, 8 клас – Жуковська Лідія, 9 клас – Кияткина Єлизавета, Соколова Марина, 10 клас – Кравець Анастасія

ІІІ місце – 6 клас – Марченко Роксолана, Павленко Олексій, 7 клас – Горбань Олена, Когдас Аліна, 9 клас – Нещеретова Діана, 11 клас – Шульженко Марина

Зарубіжна література:

І місце  –  9 клас – Геворкян Норайр

ІІ місце – 7 клас – Когдас Аліна, 8 клас – Міхайліченко Ганна, 9 клас – Соколова Марина, 11 клас – Яненко Тетяна

ІІІ місце – 6 клас – Іванова Дар’я, 7 клас – Гой Сергій, 8 клас – Сноп Юрій, Леоніхіна Ольга, 9 клас – Колінько Анна, 10 клас – Гороховська Єлизавета, Кравець Анастасія, 11 клас – Ібраімов Амет, Кияткина Дарина

Історія:

І місце - 9 клас – Геворкян Норайр, Соколова Марина, 10 клас – Кравець Анастасія, 11 клас – Шульженко Марина

ІІ місце – 9 клас – Колінько Анна, 10 клас – Гороховська Єлизавета, 11 клас – Кияткина Дарина

ІІІ місце – 9 клас – Литвиненко Вячеслав, 11 клас – Шевчук Тетяна

Основи правознавства:

І місце – 9 клас – Соколова Марина, 10 клас – Єфіменко Ірина, 11 клас – Шевчук Тетяна

ІІ місце – 9 клас – Колінько Анна, Гевроркян Норайр,

ІІІ місце – 9 клас –Кияткина Єлизавета, 10 клас – Тарасова Анастасія, Кравець Анастасія, 11 клас - Кияткина Дарина

Англійська мова:

І місце – 8 клас – Міхайліченко Ганна, 9 клас - Геворкян Норайр

ІІ місце – 8 клас – Ольшанська Ольга, Жуковська Лідія, 9 клас – Гороховський Антоній, 10 клас – Гороховська Єлизавета

ІІІ місце – 11 клас – Шевчук Тетяна

Німецька мова:

І місце – 8 клас – Міхайліченко Ганна

ІІ місце – 8 клас - Жуковська Лідія, 9 клас – Геворкян Норайр

ІІІ місце – 8 клас - Терьохіна Аліна, 9 клас – Колінько Анна

Фізика:

І місце – 9 клас - Геворкян Норайр

ІІ місце – 8 клас – Міхайліченко Ганна

ІІІ місце – 7 клас – Горбань Олена, 9 клас - Соколова Марина, 10 клас – Рибіцька Яна

Хімія:

І місце - 8 клас – Міхайліченко Ганна, 9 клас - Геворкян Норайр

ІІ місце – 9 клас – Кияткина Єлизавета, Соколова Марина

ІІІ місце - 7 клас – Когдас Аліна

Біологія:

І місце – 9 клас – Кияткина Єлизавета, Геворкян Норайр

ІІ місце -  8 клас – Міхайліченко Ганна, 9 клас – Гороховський Антоній

ІІІ місце– 6 клас – Сисоєва Марія, 7 клас- Когдас Аліна, 8 клас – Кондратюк Вікторія, 9 клас – Мороз Ада, 10 клас – Гороховська Єлизавета, 11 клас – Кияткина Дарина, Шульженко Марина, Осіпова Діана

Інформатика:

ІІІ місце – 9 клас - Геворкян Норайр, 10 клас – Кравець Анастасія, 11 клас - Шевчук Тетяна, Чупіков Дмитро

            Інформаційні технології:

І місце – 11 клас – Шевчук Тетяна

ІІ місце – 9 клас - Соколова Марина, Геворкян Норайр, 10 клас - Кравець Анастасія

Математика:

І місце – 8 клас – Міхайліченко Ганна

ІІ місце - 6 клас – Іванова Даря, 9 клас - Геворкян Норайр, Кияткина Єлизавета

ІІІ місце – 5 клас – Гороховський Нестор, 7 клас – Когдас Аліна

Географія з краєзнавством:

І місце - 9 клас – Геворкян Норайр, Соколова Марина, 10 клас - Гороховська Єлизавета, 11 клас - Пудерова Крістіна

ІІ місце – 7 клас – Когдас Аліна, Дубова Крістіна, 8 клас - Жуковська Лідія, 9 клас – Литвиненко Вячеслав, Колінько Анна, 10 клас – Рибіцька Анна, Єфіменко Ірина, 11 клас – Шевчук Тетяна

ІІІ місце – 7 клас – Апасова Марія, 8 клас – Щербина Екатерина, Биковських Вадим, 9 клас – Кияткина Єлизавета

Астрономія:

ІІІ місце – 11 клас – Ібраїмов Амет

Екологія:

ІІІ місце – 11 клас – Шульженко Марина, Осіпова Діана, Кияткина Дарина

            Трудове навчання:

І місце – 9 клас – Кияткина Єлизавета, 11 клас – Кияткина Дарина

ІІ місце – 11 клас – Комарецька Вікторія

ІІІ місце – 8 клас – Жуковська Лідія, Терьохіна Аліна, Чоботару Єлизавета, Міхолап Микола, 10 клас - Лопатіна Марія, Устименко Софія

           Основи економіки:

ІІ місце – 11 клас – Чупіков Дмитро,

ІІІ місце - 11 клас – Шевчук Тетяна

            Російська мова:

І місце - 6 класКолесниченко Давид

ІІ місце – 6 клас – Теременко Валерія

ІІІ місце – 6 клас – Нестеренко Аміна

 

Переглядів: 214 | Додав: Zavuch | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
«  Листопад 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30



ЗНЗ №18 © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz