Середа, 13.12.2017, 03:28

Головна » 2017 » Листопад » 27 » Чисте Місто. Чиста Ріка. Чиста Планета- 2017
Чисте Місто. Чиста Ріка. Чиста Планета- 2017

В черговий раз в обласній науковій бібліотеці імені О. Гончара відбувся  VII  Міжнародний Екологічний  форум «Чисте Місто. Чиста Ріка. Чиста Планета», в якому взяло участь понад 300 представників педагогічної, учнівської та батьківської  громади.

За десять років Форум став тим центром навколо, якого народжуються нові ідеї, форми та методи формування екологічної культури учнівської молоді у співпраці Херсонської торгово-промислової палати та управління освіти.

Головною метою Форуму є залучення уваги представників органів державної влади, місцевого самоврядування, наукових кіл, громадськості до актуальних екологічних проблем і спільний пошук їх вирішення, розвиток міжрегіонального та міжнародного співробітництва в галузі охорони навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів та формування екологічної культури.

В цьому році участь у форумі взяли і вчителі нашої школи Хаврусь І.М. та Дзигунська О.В.  Наші педагогічні працівники  написали статтю: «ФОРМУВАННЯ ЕКОЛОГІЧНОЇ КОМПЕТЕНЦІЇ УЧНІВ ШЛЯХОМ ЗАЛУЧЕННЯ ДО УЧАСТІ У ЕКОЛОГІЧНИХ ПРОЕКТАХ»

А також виступили на мікс-конференції  "Екологічна культура населення - шлях до сталого розвтику та енергонезалежності країни" з темою «Амброзія – лихо Херсонщини».

Змінити докорінно ситуацію можливо лише при перебудові мислення кожної конкретної людини, формуванні її екологічної свідомості, екологічної відповідальності за наслідки своїх дій та екологічної культури в цілому. У зв’язку з цим екологічна освіта й екологічне виховання кожної особистості стають новим пріоритетним інструментом самозбереження людства. Саме тому Міжнародний Екологічний  форум «Чисте Місто. Чиста Ріка. Чиста Планета» є інструментом виховання екологічної культури у освітніх закладах міста.

Переглядів: 24 | Додав: Zavuch | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »