Субота, 15.05.2021, 13:19

Головна » Архів матеріалів

Підведені підсумки Всеукраїнського інтерактивного конкурсу з природознавства "Колосок-2010". Найкращі результати в нашій школі показали учениці 2 класу Когдас Аліна та 3 класу Кондратюк Вікторія, дівчатка нагороджені сертифікатами "Золотий колосок". Жуковська Лідія (3 клас) і Імшеницька Євгенія (8 клас) стали лауреатами ""Срібного колоска" в усіх трьох категоріях ("Винаходи і відкриття в науці", "Патенти природи", "Географічні відкриття"), Гево ... Читати далі »

Просмотров: 2053 | Добавил: Zavuch | Дата: 29.03.2011

Найулюбленіше інтерактивне змагання, в якому немає переможених, відбулося в нашій школі. 52 учні з 2 по 10 клас стали учасниками Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру-2011". Сьогодні відзначилися активністю учні 6 класу, їх команда була найчисленніша. Завдання були нелегкими, школярам прийшлося прикласти немало розумових здібностей, зокрема увагу, спостережливість, уяву і логічне мислення. Надіємося, що результати будуть гарними, проте дізнатися про них ми зможемо лише в кінці травня. Хай щастить!

Просмотров: 591 | Добавил: Zavuch | Дата: 17.03.2011

На базі школи пройшов майстер-клас для заступників директорів з навчально-виховної роботи шкіл міста на тему "Формування комунікативних компетентностей учнів". Педагогічний і учнівський колектив школи продемонстрував кращі зразки власної діяльності з даної проблеми: відкриті уроки (на фото), психологічний театр, номери художньої самодіяльності. Адміністрація школи висловлює щиру подяку за підготовку та проведення заходу психологу школи Альохіній К.О., вчителям Вершиніній Л.М., Янковській Т.Г., Видюк Л.В., Рижкову Г.В., учням 3, 5 і 6 класів, групі учнів-артистам психологічного театру, вокальному і танцювальному колективам та всім хто допомагав!

Просмотров: 664 | Добавил: Zavuch | Дата: 17.03.2011

Учні школи взяли участь в інтерактивній Всеукраїнській грі "Соняшник". Найактивнішими учасниками стали учні 3 класу - 8 чоловік (вчитель - Вершиніна Л.М.), з 5-го класу в команді було 5 учасників, з 4-го і 9-го класів - по три учасника, а з 7-го і 8-го - по одному. Бланки з відповідями направлені на перевірку в м.Дніпропетровськ, побажаємо учасникам перемог!

А Ви знаєте, про яку людину кажуть, що вона "зірок з неба не хапає"?

а) про маленьку, б) про високу, в) про щедру, г) про нерозумну, д) про сумну.

Правильна відповідь - Г.

Просмотров: 842 | Добавил: Zavuch | Дата: 10.03.2011

Сьогодні, 9 березня, прогресивна спільнота відзначає день народження Тараса Шевченка, великого українського поета. Ідеї Тараса Шевченка ще й сьогодні живуть і зворушують серця багатьох людей. До нас у школу завітала представниця  Херсонської дитячої обласної бібліотеки Сісіна Ольга Андріївна і для учнів 7-10 класів провела цікаві заходи на тему "Шевченко і сучасність". Найбільше здивування викликали в учнів пісні на слова Т.Г.Шевченка  в сучасній обробці (поп, рок та інші).
Просмотров: 611 | Добавил: Zavuch | Дата: 09.03.2011

Святковим концертом привітали учні з найпрекраснішим святом весни - Міжнародним жіночим днем 8 березня - своїх вчителів, мам, бабусь та сестричок. На фото - танець середньої групи хореографічного гуртка школи "Рок-н-рол".

Просмотров: 635 | Добавил: Zavuch | Дата: 07.03.2011

З метою формування в учнів різнобічних знань про Україну, виховання патріотизму, любові до Батьківщини, глибокої поваги до держави, її історії, традицій, пізнання культури українського народу, краси й самобутності української мови 35 учнів 2-9 класів нашої школи взяли участь в другому Всеукраїнському інтерактивному конкурсі з українознавства «Патріот».
   Конкурсні завдання були цікаві, веселі й доступні дітям, вони містили запитання з багатьох шкільних предметів: мови, літератури, історії, географії та  українознавства. Учасники з нетерпінням чекають результатів перевірки бланків з відповідями, які стануть відомі протягом двох місяців.
Просмотров: 722 | Добавил: Zavuch | Дата: 24.02.2011

Сьогодні відбулося перше заняття нового туристичного гуртка для учнів 5-7 класів. Керівник гуртка Віталій Сергійович, направлений в нашу школу від міської станції юних туристів, навчав хлопців та дівчат техниці розбиття наметового табору, правильно розпалювати вогнище. Скоро гуртківці вирушать в перший похід.

Просмотров: 646 | Добавил: Zavuch | Дата: 23.02.2011

До дня рідної мови (21 лютого) приурочений в школі тиждень української мови та літератури, в плані якого проведення різноманітних заходів для учнів. Так між учнями 6 класу була проведена інтелектуальна гра "Цікава подорож". Дві команди "Солов"ї"  і "Патріоти" змагалися в знанні рідної мови на "зупинках" - "Лексичній", "Усної народної творчості", "Фразеоологічній", "Командній". Змагання закінчилося перемогою Дружби.

Просмотров: 961 | Добавил: Zavuch | Дата: 21.02.2011

Дякуємо

Ніколенко Максиму і Салімоненко Віктору Вікторовичу

за допомогу  у створенні  сайту школи!

Просмотров: 621 | Добавил: Zavuch | Дата: 21.02.2011

«  Травень 2021  »