Понеділок, 22.10.2018, 05:21
Вітаю Вас Гість | RSS

Антонівська ЗОШ I-III ступенів №18 м.Херсон

Вітаємо Вас на сайті Антонівської загальноосвітньої школи №18!
Меню сайта

Форма входа
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлів

Головна » Файли » Мої файли

Порядок організації пропускного режиму та правил відвідування Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Херсонської міської
18.09.2018, 13:57

                          Порядок

організації пропускного режиму та правил відвідування  

Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18

Херсонської міської ради

 

1.Загальні положення

       1.1. Даний Порядок організації пропускного режиму та правил відвідування  Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Херсонської міської ради (далі - школа) розроблений на основі частини першої  статті 22 Закону України  «Про загальну середню освіту», абзацу першого статті 7 Закону України «Про дошкільну освіту», керуючись підпунктами 1, 2 пункту «а» статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки  життєдіяльності учасників освітнього  процесу в установах і  закладах освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 26.12.2017  № 1669, з метою створення безпечних умов для учнів, вихованців, працівників закладу освіти, запобігання небезпечним ситуаціям,  проникненню сторонніх осіб, виносу (вивозу) майна закладу, виникненню порушень санітарно-епідеміологічного режиму та громадського порядку, враховуючи географічне розташування Херсонської області як прикордонної, попередження можливих терористичних актів та інших протиправних дій стосовно працівників, учнів та (або) вихованців закладів освіти.

1.2. Порядок пропускного режиму та правил відвідування Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Херсонської міської ради (далі - порядок) складено з урахуванням специфіки та особливостей роботи школи.

1.3. Пропускний режимсукупність заходів і правил, що запобігають можливості несанкціонованого проходу осіб, виносу (вивозу) майна на територію чи з території закладу освіти. Пропускний режим в будівлі закладу освіти передбачає комплекс спеціальних заходів, направлених на підтримання та забезпечення встановленого порядку діяльності закладу освіти і визначає порядок пропуску учнів або вихованців, працівників, громадян до будівлі та внутрішніх приміщень закладу освіти.

1.4. Охорона приміщень школи забезпечується охоронцями підприємства (організації) у разі укладання договору (угоди) з ними.

1.5. Власний Порядок розміщується на сайті школи та на стендах у вестибюлі першого поверху будівлі.

1.6. Даний Порядок є обовязковими до виконання всіма учасниками освітнього процесу та відвідувачами школи.

 

2. Порядок проходу для учнів

 

2.1. Пропускний режим у коридори школи, де розташовані навчальні кабінети забезпечує черговий.

2.2. Учні проходять в будівлю через центральний та (або) допоміжний вхід

2.3. Вихід учнів зі школи на уроки фізичної культури, на екскурсії, чи на інші позашкільні заходи відбувається організовано і в супроводі вчителя.

2.4. Учні, що відвідують гуртки, секції та інші позакласні заходи, допускаються у школу згідно з розкладом занять.

2.5. Під час канікул учні проходять у школу згідно з планом заходів із учнями на канікулах, затвердженим директором школи.

2.6. До школи учні заходять в шкільній формі або в одязі ділового стилю.

 

3. Пропускний режим для вчителів

3.1. Адміністрація та інші працівники школи знаходяться у приміщенні школи  відповідно до Правил внутрішнього розпорядку, наказів директора та приходять у школу згідно з графіком роботи.

3.2. В теплу пору вчителі перших та других класів приходять до школи до 08.00 та зустрічають дітей  на подвір’ї з 8.00 до 8.20 ранку та супроводжують їх до классу.

3.3. Під час осінньо-зимового періоду  батьки супроводжують дитину до класної кімнати з 8.00 до 08.20 ранку.

3.4. Після закінчення занять вчитель початкових класів (керівник ГПД) виводить дітей до батьків, які їх зустрічають на подвір’ї школи або в холі у визначений вчителем час.

3.5. Адміністрація закладу зобов’язана заздалегідь попередити чергового про час запланованих зустрічей з батьками, а також про час і місце проведення батьківських зборів. Вчитель (класний керівник) зобов’язаний попередити адміністрацію.

4. Пропускний режим для батьків учнів або осіб, які їх замінюють

4.1. Батьки учнів або особи, які їх замінюють, проходять до будівлі школи через центральний вхід.

4.2. Батьки або особи, які їх замінюють, реєструються в журналі обліку відвідувачів, де зазначають своє прізвище, ім’я, по батькові, та прізвище педагога або представника адміністрації, до якого вони направляються. Черговий, з’ясувавши мету приходу, пропускає у приміщення школи (під час перерви або позаурочний час) або викликає вказаного працівника.

4.3. З педагогами батьки зустрічаються на батьківських зборах, за запрошенням або після уроків. І лише в екстрених випадках під час шкільних перерв.

4.4. Педагоги зобов’язані заздалегідь попередити чергового про прихід батьків, а також про час та місце проведення батьківських зборів.

4.5. Батькам або особам, які їх замінюють, не дозволяється проходити до школи з габаритними сумками, валізами та домашніми тваринами. Сумки необхідно залишити на вахті у чергового.

4.6. Батьки або особи, які їх замінюють, що супроводжують або зустрічають своїх дітей, чекають дітей на подвір’ї школи. В окремих  випадках (негода тощо) проходять до вестибюля (не далі поста черговогоабо в межах його поля зору).

4.7. Для батьків першокласників або осіб,  які їх замінюють, протягом вересня встановлюється адаптивний пропускний режим у відповідності до розкладу навчальних занять, котрий обумовлюється окремо класними керівниками на батьківських зборах та відповідним розпорядженням.

5. Пропускний режим для відвідувачів

5.1. Відвідувачі проходять у будівлю  тільки через центральний вхід.

5.2. Особи, не пов’язані з освітнім процесом, які відвідують школу за службовою необхідністю  і залишають запис у журналі обліку відвідувачів.

5.3. Посадові особи, які прибули з перевіркою, пропускаються після з’ясування підстав проведення перевірки та при пред’явленні документа, що посвідчує особу, та супроводжуються до директора або заступника директора після відповідної реєстрації в журналі обліку відвідувачів.

5.4. Групи осіб, що відвідують школу для проведення і участі в масових заходах, семінарах, конференціях, оглядах тощо, допускаються у будівлю школи за розпорядженням адміністрації школи.

5.5. На прийом до адміністрації школи відвідувачі пропускаються в адекватному стані (визначається візуально).

5.6. Для виклику працівника школи або представника адміністрації необхідно звертатися до чергового.

5.7. У випадку виявлення підозрілих предметів черговий доповідає про випадок представнику  адміністрації школи.

5.8. У разі виникнення конфліктних ситуацій, пов’язаних із допуском відвідувачів до будівлі школи, черговий викликає директора школи або його заступника.

6. Пропускний режим для автотранспортних засобів

6.1. Порядок в’їзду/виїзду автотранспорту на територію школи встановлюється дозволом адміністрації школи.

6.2. Допуск без обмежень на територію школи дозволяється автомобільному транспорту екстрених і аварійних служб, швидкій медичній допомозі, службі охорони, поліції тощо.

6.3. Паркування автомобільного транспорту на території школи без дозволу адміністрації заборонено.

7. Правила поведінки відвідувачів школи

7.1. Відвідувачі, що знаходяться в приміщенні школи  зобов’язані:

7.1.1. Зберігати встановлений Порядок і дотримуватися норм поведінки в громадських місцях.

7.1.2. Не допускати виявлення неповажного ставлення до педагогічного та обслуговуючого персоналу, учнів та інших відвідувачів школи.

7.1.3. Виконувати законні вимоги та розпорядження адміністрації та працівників школи.

7.1.4. Не створювати перепон належному виконанню адміністрацією,  працівниками школи  їх службових обов’язків.

7.1.5.  Бережливо ставитися до майна школи, зберігати чистоту, тишу та порядок в приміщенні школи.

7.2. Відвідувачам школи забороняється:

7.2.1. Знаходитися в службових приміщеннях або інших приміщеннях школи  без дозволу на те адміністрації, чергового чи педагога.

7.2.2. Знімати зразки документів зі стенду, а також розташовувати на ньому оголошення не узгоджені з адміністрацією школи.

7.2.3. Приносити алкогольні, наркотичні, вибухонебезпечні і легкозаймисті речовини, колючі та ріжучі предмети, вогнепальну та холодну зброю (крім осіб, котрим в установленому порядку дозволено зберігання та носіння табельної зброї та інших засобів), а також габаритні особисті речі.

7.2.4. Суворо забороняється куріння, вживання алкоголю та наркотичних речовин у приміщенні та на території школи. Інформація про дані правопорушення надається до правоохоронних органів.

7.2.5. Вести розмови з мобільного телефону в усіх приміщеннях, крім коридорів та вестибюля.

7.2.6. Входити до школи в стані алкогольного чи іншого сп’яніння, з домашніми тваринами, товарами для продажу, великогабаритними речами, а також в брудному одязі.

7.2.7. Факти порушень громадського порядку і завдані збитки фіксуються черговим.

7.3. Відповідальність відвідувачів школи за порушення Порядку пропускного режиму та правил відвідування школи:

7.3.1. У випадку порушення відвідувачем школи пропускного режиму і правил поведінки йому робиться зауваження черговим або працівником школи та може бути відмовлено у пропуску до приміщень школи.

7.3.2. У випадках скоєння відвідувачами протиправних дій черговий або адміністрація школи повідомляє про це правоохоронні органи.

7.3.3. У випадку навмисного чи ненавмисного пошкодження або знищення майна школи на винних осіб згідно з чинним законодавством поряд із адміністративною або кримінальною відповідальністю покладається обов’язок відшкодування причинених збитків.

8. Порядок пропуску з табельною зброєю та іншими засобами,

забороненими без спеціального на те дозволу зберігання і носіння

8.1. Прохід осіб в приміщення школи з табельною зброєю і спеціальними засобами дозволяється:

8.1.1. Співробітникам міністерств і відомств України та їхніх підрозділів, де передбачено наявність табельної зброї, але лише при виконанні ними своїх службових обов’язків за наявності службового посвідчення.

8.1.2. Співробітникам і військовослужбовцям державних воєнізованих організацій України на період надзвичайних ситуацій у випадках посилення охорони будівлі або за спеціальним дозволом.

9. Порядок пропуску представників засобів масової інформації

9.1. Представники засобів масової інформації, які прибули на заходи, що проводяться в приміщенні або на території школи, з метою виконання професійних обов’язків, пропускаються після пред’явлення документів, які підтверджують їх особу та супроводжуються до директора або заступника директора.

10. Пропускний режим для осіб, задіяних у проведенні

ремонтно-будівельних робіт у приміщеннях або на території школи

Робітники і фахівці ремонтно-будівельних організацій пропускаються у приміщення (на територію) школи для виконання ремонтно-будівельних робіт за розпорядженням директора або заступника директора з адміністративно-господарчої роботи.

11. Порядок пропуску на період надзвичайних ситуацій або

ліквідації аварійної ситуації

11.1. Пропускний режим в будівлю та на територію школи  на період надзвичайних ситуацій обмежується.

11.2. Після ліквідації надзвичайної (аварійної) ситуації поновлюється звичайна процедура пропуску, визначена Порядком.

12. Порядок евакуації учасників освітнього процесу та

відвідувачів школи з приміщень та порядок їхньої охорони

12.1. Порядок оповіщення учасників освітнього процесу та відвідувачів школи при надзвичайних ситуаціях (пожежа, стихійне лихо, інформація про загрозу скоєння терористичного акту тощо) та порядок  охорони приміщень розробляються адміністрацією школи, відповідальними за ведення роботи з охорони праці, протипожежної  безпеки та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу.

12.2. За встановленим сигналом оповіщення всі учасники освітнього процесу, відвідувачі, у т. ч. робітники, які здійснюють ремонтно-будівельні роботи в приміщеннях школи, евакуюються з будівлі згідно з планом евакуації, що знаходиться в приміщенні закладу на видному й доступному для відвідувачів місці.

12.3. Пропуск відвідувачів у приміщення школи  припиняється.

12.4. Працівники і відповідальні особи здійснюють заходи із евакуації і забезпечення безпеки людей, що знаходяться в приміщеннях, згідно з інструкціями, а при прибутті співробітників відповідних служб для ліквідації надзвичайної ситуації,  забезпечують їхній безперешкодний доступ у будівлю та на територію школи.

13. Контроль та відповідальність за організацію пропускного режиму

13.1. Загальний контроль, керівництво та відповідальність за організацію пропускного режиму в школі, дотримання Порядку пропускного режиму та правил відвідування школи всіма учасниками освітнього процесу та відвідувачами  покладається на директора школи.

13.2. Директор школи наказом призначає відповідальних по закладу за здійснення заходів пропускного режиму та дотримання норм Порядку учасниками освітнього процесу та відвідувачами  відповідно до  розподілу обов’язків.

 

Категорія: Мої файли | Додав: Zavuch
Переглядів: 13 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


ЗНЗ №18 © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz