Субота, 24.03.2018, 10:13
Вітаю Вас Гість | RSS

Антонівська ЗОШ I-III ступенів №18 м.Херсон

Вітаємо Вас на сайті Антонівської загальноосвітньої школи №18!
 
Меню сайта

Форма входа
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 

Про нашу школу

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

Антонівська загальноосвітня школа І-ІІІ  ступенів Херсонської міської ради


Школа розташована за адресою: 73486, м.Херсон, с.Антонівка, вул.Херсонська, 83 (район Кіндійської церкви);

їхати маршрутними таксі № 1, 5, 17, 30, 34, 43, 50.

телефон: 0552- 31-41-55

E-mail: shkola18@meta.ua

 

Директор школиПригода Василь Микитович.

Заступники з навчально-виховної роботи- 

                                     Палінічак Ольга Іванівна,

                                     Дробікова Інна Юріївна.

В сучасний час в школі працює 24 вчителя, серед яких 10 чоловік мають вищу та першу кваліфікаційну категорію, четверо мають педагогічне звання  «старший вчитель», два "вчителя -методиста", один "Відмінник освіти". 

Головною метою школи є:

створити умови для розвитку й самореалізації особистості кожного учня як громадянина України, формування покоління, здатного навчатися впродовж життя, створювати й розвивати цінності громадського суспільства.

Пріоритетними напрямками діяльності  школи  є особистісна орієнтація освіти, а саме:

- створення умов для дітей у здобутті якісної освіти;

- формування здорового способу життя як найголовніших засад у вихованні особистості школяра;

- формування національних та загальнолюдських цінностей;

- впровадження новітніх педагогічних та інформаційних технологій.

В навчально-виховному процесі пріоритет надається вивченню рідної та іноземних мов, прилученню до літератури, мистецтва, музики, надбань народної творчості, формуванню світоглядної, правової, моральної, політичної, художньо-естетичної, економічної та екологічної культури.

Повноцінність загальної середньої освіти забезпечується реалізацією як інваріантної складової, так і варіативної частини навчального плану. З першого класу учні вивчають англійську, а з п’ятого класу - німецьку або російську мову.  Організовано вивчення початкового курсу інформатики з 2 класу. В усіх класах введено третю годину фізкультури. Організовано роботу факультативів з  інформатики та психології. 

За рахунок варіативної складової робочого навчального плану в школі введено вивчення спецкурсів «Основи споживчих знань» (1-4 класи), "Зарубіжна література " (2-4 класи), «Живи за правилами» (8 кл.), "Світ юридичних професій" (9 клас), «Профілактика ризикованої поведінки» (9 клас). 

Для старшокласників введено профільне навчання суспільно-гуманітарного напрямку, правовий профіль, на реалізацію якого викладаються спецкурси «Досліджуючи гуманітарне право», «Практикум з синтаксису української мови"», «Основи споживчих знань», «Комп’ютерні технології», «Основи веб-дизайну», «Школа проти СНІДУ», відведено години на додаткові індивідуальні заняття з учнями для задоволення освітніх потреб і підготовки до ЗНО з української мови і літератури, математики і англійської мови. Крім того з метою поглиблення знань та розвитку навичок дослідницької діяльності учнів, в школі здійснює роботу шкільний осередок Малої академії наук. 

В школі організовуються  різноманітні  заходи з розвитку обдарованих учнів: олімпіади, вікторини, конкурси, предметні тижні, конкурс-захист дослідницьких робіт учнів шкільного наукового товариства. Учні школи беруть участь в міських конкурсах, турнірах, змаганнях. Також активну та результативну участь школярі беруть в заочних інтерактивних конкурсах: Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник», Всеукраїнських конкурсах з українознавства «Патріот», з природознавства «Колосок», з англійської мови «Грінвіч», з інформатики «Бобер», Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» та інших. За результатами 2012-2013 навчального року 4 випускниці школи нагороджені золотими та срібними медалями "За досягнення у навчанні" . 

 На базі школи працюють філія музичної школи № 3, хореографічна студія, хор, також спортивні секції, гуртки різноманітного напрямку. Учні нашої школи беруть активну участь в районних, міських та обласних різноманітних конкурсах і отримують на них перемогу, зокрема займають  І-ІІІ місця в конкурсах агітбригад,  виставках декоративно-вжиткового та  образотворчого мистецтва, конкурсах вокалістів тощо.

В школі обладнано 16 навчальних кабінетів (фізики, біології, історії, географії, математики, мов та літератур, початкових класів), спортивна та актова зали, майстерня, бібліотека, їдальня, функціонує комп’ютерний кабінет. Встановлено зв'язок з мережею Інтернет в шкільній бібліотеці, методичному та в усіх навчальних кабінетах. 20 вчителів школи пройшли навчання за програмою «Інтел: навчання для майбутнього» і успішно використовують комп’ютерну техніку на уроках. 

  

Вчителі географії Хаврусь І.М. та фізики Видюк Л.В. були учасниками ІУ Міжнародного екологічного форуму «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета» і презентували власний навчальний посібник для учнів 6-8 класів «Екологія для допитливих». Цей збірник став переможцем в номінації «Кращий посібник». Вчителі Видюк Л.В., Хаврусь І.М., Дзигунська О.В. взяли активну участь в обласному конкурсі на кращу методичну розробку уроку з використанням матеріалів посібника «Зелений пакет». Наробки вчителів школи були опубліковані в Міжнародному збірнику «Безперервне екологічне виховання та освіта – запорука чистого довкілля» та представлені на УІ Міжнародній виставці «Довкілля для України 2013»  в м. Київ.  Вчитель історії та правознавства Казакова Л.М. взяла участь у роботі Всеукраїнської науково-методичної конференції «Методологічні та методичні проблеми формування пам’яті учнівської молоді» на базі ХАНО. 

Роботи учнів неодноразово були переможцями районних, міських та обласних конкурсів декоративно-вжиткового мистецтва. В 2010 році три роботи стали переможцями на Всеукраїнському етапі конкурсу «Творчість. Фантазія. Мистецтво» в м. Київ:

    

 

 Реалізація Концепції національного виховання здійснюється через формування ціннісного ставлення дітей до суспільства, родини та себе:

                                 

                                         

                                                 Вивчення українських традицій, відзначення свят за народним календарем:

  

 

 

 Робота агітбригад ДЮП і ЮІР відзначені на районних, міських та обласних конкурсах:

    

Засідання школи «Лідер» учнівського самоврядування під керівництвом педагога-організатора Тарасенко Юлії Михайлівни:

 

Психологічну допомогу учням, вчителям та батькам надає практичний психолог і соціальний педагог.  

                                     

 

    Традиційні шкільні свята:

      

    Виставки робіт учнів:

 

 

  

 

«  Березень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031


Архив записей

ЗНЗ №18 © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz