Субота, 17.11.2018, 06:22
Вітаю Вас Гість | RSS

Антонівська ЗОШ I-III ступенів №18 м.Херсон

Вітаємо Вас на сайті Антонівської загальноосвітньої школи №18!
 
Меню сайта

Форма входа
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 

Про нашу школу

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

Антонівська загальноосвітня школа І-ІІІ  ступенів №18 Херсонської міської ради


Школа розташована за адресою: 73486, м.Херсон, с.Антонівка, вул.Херсонська, 83 (район Кіндійської церкви);

їхати маршрутними таксі № 5, 17, 30.

телефон: 0552- 31-41-55

E-mail: shkola18@meta.ua

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти: вулиці Антонівська, Ватутіна, Гайдара, Гвардійська, Гоголя, Грінченка, Джерельна, Дніпрової Чайки, Дубасова, Злагоди, Єсеніна, Енергетиків, Каскадна, Кірова, Київська, Козацька, Колодязна, Комсомольська, Котовського(Камишева), Крайня, Куйбишева, Лазо, Леніна(Ярослава Мудрого), Лугова, Миколаєва, Мирна, Набережна, Оксамитова, Олешківська, Орджонікідзе, Пархоменка, Пацаєва, Піонерська, Польова, 21 Січня, Суворова, Титова, Фрунзе(Дж. Говарда), Чарівна, Чернявського, Шмідта, Щорса, Яворжицького, провулки Кришталевий, Затишний, Київський, Колгоспний, Лазо, Мирний, Новий, Вишневий, Яружний, Пляжний, Поштовий, Таврійський, Український, Шкільний, мікрорайони Янтарний І та ІІ 

 

Директор школиДовга Ганна Василівна.

Заступники з навчально-виховної роботи- 

                                     Письменна Ольга Іванівна,

                                     Дробот Ольга Валеріївна

В сучасний час в школі працює 24 вчителя, серед яких 16 чоловік мають вищу та першу кваліфікаційну категорію, п'ятеро мають педагогічне звання  «старший вчитель», два "вчителя -методиста", один "Відмінник освіти". 

Ліцензований обсяг  учнів 520 осіб. Фактична кількість учнів на 2017-2018 навчальний рік 306 осіб.

РОЗПОДІЛ УЧНІВ по класам
  Загалом 1 клас 2 клас 3 клас 4 клас 5 клас 6 клас 7 клас 8 клас 9 клас 10 клас 11 клас
Кількість класів 11 2 1 1 1 1 1 1 1 1   1
Кількість учнів 306 47 25 36 34 32 29 30 27 28   18

Детальну інформацію можна переглянути за посиланням на сервісі Відкрита школа

Головною метою школи є:

створити умови для розвитку й самореалізації особистості кожного учня як громадянина України, формування покоління, здатного навчатися впродовж життя, створювати й розвивати цінності громадського суспільства.

Пріоритетними напрямками діяльності  школи  є особистісна орієнтація освіти, а саме:

- створення умов для дітей у здобутті якісної освіти;

- формування здорового способу життя як найголовніших засад у вихованні особистості школяра;

- формування національних та загальнолюдських цінностей;

- впровадження новітніх педагогічних та інформаційних технологій.

Освітній процес відбувається українською мовою, пріоритет надається прилученню учнів до літератури, мистецтва, музики, надбань народної творчості, формуванню світоглядної, правової, моральної, політичної, художньо-естетичної, економічної та екологічної культури.

Повноцінність загальної середньої освіти забезпечується реалізацією як інваріантної складової, так і варіативної частини навчального плану. З першого класу учні вивчають англійську, а з п’ятого класу - німецьку або російську мову.  Організовано вивчення початкового курсу інформатики з 2 класу. В усіх класах введено третю годину фізкультури. Організовано роботу факультативів з  інформатики та психології. 

Забезпечення умов доступності школи для навчання осіб з особливими освітніми потребами: наявний пандус перед входом до школи, відбувається індивідуальне навчання дітей, які цього потребують.

За рахунок варіативної складової робочого навчального плану в школі введено вивчення спецкурсів «Українознавство» (1-4 класи), "Зарубіжна література " (2-4 класи), «Живи за правилами» (8 кл.), "Світ юридичних професій" (9 клас), «Профілактика ризикованої поведінки» (9 клас). 

Школою надаються додаткові освітні послуги за кошти батьків, зокрема поділ на групи при вивчені іноземної мови в класах з наповненістю меншою за 28 учнів, з доплатою згідно калькуляції бухгалтерії  Управління освіти Херсонської міської ради

Для старшокласників введено профільне навчання суспільно-гуманітарного напрямку, правовий профіль, на реалізацію якого викладаються спецкурси «Досліджуючи гуманітарне право», «Основи споживчих знань»,  «Основи веб-дизайну»,  відведено години на додаткові індивідуальні заняття з учнями для задоволення освітніх потреб і підготовки до ЗНО з української мови і літератури, математики і англійської мови. Крім того з метою поглиблення знань та розвитку навичок дослідницької діяльності учнів, в школі здійснює роботу шкільний осередок Малої академії наук. 

В школі організовуються  різноманітні  заходи з розвитку обдарованих учнів: олімпіади, вікторини, конкурси, предметні тижні, конкурс-захист дослідницьких робіт учнів шкільного наукового товариства. Учні школи беруть участь в міських конкурсах, турнірах, змаганнях. Також активну та результативну участь школярі беруть в заочних інтерактивних конкурсах: Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник», Всеукраїнських конкурсах  з природознавства «Колосок», з англійської мови «Грінвіч», з інформатики «Бобер», Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» та інших. За результатами 2012-2013 навчального року 4 випускниці школи нагороджені золотими та срібними медалями "За досягнення у навчанні" . 

 На базі школи працюють філія музичної школи № 3, хореографічна студія, хор, також спортивні секції, гуртки різноманітного напрямку. Учні нашої школи беруть активну участь в районних, міських та обласних різноманітних конкурсах і отримують на них перемогу, зокрема займають  І-ІІІ місця в конкурсах агітбригад,  виставках декоративно-вжиткового та  образотворчого мистецтва, конкурсах вокалістів тощо.

В школі обладнано 16 навчальних кабінетів (фізики, біології, історії, географії, математики, мов та літератур, початкових класів), спортивна та актова зали, майстерня, бібліотека, їдальня, функціонує комп’ютерний кабінет. Встановлено зв'язок з мережею Інтернет в шкільній бібліотеці, методичному та в усіх навчальних кабінетах. 20 вчителів школи пройшли навчання за програмою «Інтел: навчання для майбутнього» і успішно використовують комп’ютерну техніку на уроках. 

  

Вчителі географії Хаврусь І.М. та фізики Видюк Л.В. були учасниками ІУ Міжнародного екологічного форуму «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета» і презентували власний навчальний посібник для учнів 6-8 класів «Екологія для допитливих». Цей збірник став переможцем в номінації «Кращий посібник». Вчителі Видюк Л.В., Хаврусь І.М., Дзигунська О.В. взяли активну участь в обласному конкурсі на кращу методичну розробку уроку з використанням матеріалів посібника «Зелений пакет». Наробки вчителів школи були опубліковані в Міжнародному збірнику «Безперервне екологічне виховання та освіта – запорука чистого довкілля» та представлені на УІ Міжнародній виставці «Довкілля для України 2013»  в м. Київ.  Вчитель історії та правознавства Казакова Л.М. взяла участь у роботі Всеукраїнської науково-методичної конференції «Методологічні та методичні проблеми формування пам’яті учнівської молоді» на базі ХАНО. 

Роботи учнів неодноразово були переможцями районних, міських та обласних конкурсів декоративно-вжиткового мистецтва. В 2010 році три роботи стали переможцями на Всеукраїнському етапі конкурсу «Творчість. Фантазія. Мистецтво» в м. Київ:

    

 

 Реалізація Концепції національного виховання здійснюється через формування ціннісного ставлення дітей до суспільства, родини та себе:

                                 

                                         

                                                 Вивчення українських традицій, відзначення свят за народним календарем:

  

 

 

 Робота агітбригад ДЮП і ЮІР відзначені на районних, міських та обласних конкурсах:

    

Засідання школи «Лідер» учнівського самоврядування під керівництвом педагога-організатора Тарасенко Юлії Михайлівни:

 

Психологічну допомогу учням, вчителям та батькам надає практичний психолог і соціальний педагог.  

                                     

 

    Традиційні шкільні свята:

      

    Виставки робіт учнів:

 

 

  

 

«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930


Архив записей

ЗНЗ №18 © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz