Понеділок, 25.09.2017, 17:17

САМОВРЯДУВАННЯ

ШКІЛЬНИЙ ПАРЛАМЕНТ ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

15 квітня на шкільному подвір’ї школи відбувся спортивно- розважальний захід - флешмоб приурочений Дню довкілля.

Флешмоб був організований шкільним об’єднанням учнівського самоуправління «Максимум».

Учні школи разом із вчителями вийшли на свіже повітря позайматися спортом під гаслом »Хочеш принести користь Планеті- почни з себе !». Флешмоб пройшов у формі танцювального тренування «Зумба»( танцювальний фітнес), що являє собою дуже популярний  зараз різновид  фітнесу, який поєднує танцювальні рухи з силовими вправами. Таким чином учні, весело проводячи час на свіжому повітрі, танцюючи під запальні ритми, отримали потріійний ефект:  гарний настрій, підкачування м’язів та тренування серця!

Демонстрували «Зумбу» на флешмобі учениці 7  класу:  Шапошник  Анжеліка, Заворотня  Ліза, Уманська Валерія, Хомеренчук Інна, Горбань Олена  , вдягнені в футболки патріотичних кольорів.

Захід пройшов дуже весело, особливо активними виявилися учні молодшої школи, які неймовірно швидко освоїли всі танцювальні рухи і під кінець кожного музичного треку вільно виконували всю танцювальну композицію.

Акція на користь здоров'я: "ЗРОБИМО УКРАЇНУ ЗДОРОВІШОЮ!"

Центр Добрих справ ШО «Максимум» займається  утриманням в належному стані пам’ятників та закріплених за навчальним закладом місць поховань солдат.

Привітання ветеранів ВВв з Днем Захисника України

Результати акції «Яблучко»

Участь у конкурсі «Твори, вигадуй, пробуй»

Центр «Веселий настрій»

Проведення Новорічного свята для учнів молодшої школи.

Організація та участь у Новорічному КВК

Доброчинна акція до Дня святого Валентина

1. Благодійний ярмарок

1. Майстер- класи:

Гра на гітарі

Салон- краси «У Лізи»»

Фотографія

Студія Тату

1. Благодійний концерт «Він та Вона»

«  Вересень 2017  »