Субота, 15.05.2021, 12:53
Вітаю Вас Гість | RSS

Антонівська ЗОШ I-III ступенів №18 м.Херсон

Вітаємо Вас на сайті Антонівської загальноосвітньої школи №18!
 
Меню сайта

Форма входа
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 >

Річний звіт про діяльність школи

Звіт директора за 2019-2020 навчальний рік       

Антонівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Херсонської міської ради № 18 свою діяльність протягом 2018-2019 навчального року спрямовувала на реалізацію державної політики в галузі освіти та передусім керується Конституцією України, Законами України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778, іншими нормативно-правовими актами, власним Статутом. На виконання завдань роботи школи та згідно плану роботи школи на 2018-2019 навчальний рік протягом навчального року проводилася цілеспрямована робота по забезпеченню оволодіння учнями навчальним матеріалом з предметів, визначених робочим навчальним планом, на рівні Державних стандартів початкової середньої освіти та базової і повної середньої освіти, створенню умов для розвитку здібностей та задатків школярів.

     В школі створені всі умови для засвоєння навчальних програм, затверджених Міністерством освіти і науки України. Всі предмети в школі викладалися українською мовою. Розклад уроків та режим роботи школи затверджений міською СЄС. Класи, наповнюваність яких перевищувала 27 учнів, були поділені на групи при вивченні англійської мови, інформатики, трудового навчання. Продовжене вивчення російської мови в 5-9 класах, інформатики в 2-4 класах, курсів за вибором «Зарубіжна література» (2-4 класи), «Основи споживчих знань» (8-9 класи), «Вчимося бути громадянами» (7 кл.), «Живи за правилами» (8 кл.), «Світ юридичних професій» (9 клас). Введено вивчення курсу «Українознавства» в 1-4 класах, «Географії рідного краю» в 6 класі. На фізичну культуру відведено по 3 години на тиждень в кожному класі. Здійснюється профільне навчання старшокласників за суспільно-гуманітарним напрямком, правовим профілем, відведено години на додаткові індивідуальні заняття з учнями для задоволення освітніх потреб і підготовки до ЗНО з української мови і літератури, математики і англійської мови.

     В 2018-2019 н.р. в школі працювало 23 вчителя, 1 соціальний педагог, 1 практичний психолог, 1 завідувач бібліотекою, 1 медпрацівник, 14 чоловік обслуговуючого персоналу. В 2018 році нам вдалося розширити штатний розпис закладу, додавши 0.5ставки бібліотекарю та 0.5 ставки прибиральниці.

УСПІШНІСТЬ УЧНІВ в 2018- 2019 н.р.

  • На високому рівні закінчили навчальний рік 20 учнів (7%)
  • На достатньому рівні - 110 учнів ( 39%)
  • На середньому рівні - 123 учнів (44%)
  • На низькому рівні - 24 учнів (10%)

    Учителі школи проводять уроки на належному рівні використовуючи як традиційні так й інноваційні форми і методи навчання. Аналіз роботи школи за різними напрямками показав, що вчителі й учні досягли значних результатів у своїй діяльності. Це результати участі учнів нашої школи у Всеукраїнських учнівських олімпіадах, конкурсах, турнірах з різних предметів.Виховна робота проводилася згідно з планом виховної роботи школи. Силами дитячого самоврядування під керівництвом класних керівників, вчителів, заступника директора з виховної роботи та батьків були організовані і проведені шкільні свята. Всі вони були розраховані на масовість, участь дітей різного віку, залучення до заходів постійних лідерів, активістів, батьків та дітей без спеціальної підготовки і практики.

 

Таблиця участі дітей у масових заходах різних рівнів

 

Рік

Міські

Обласні

Всеукраїнські

 

 Участь

Перемога

 Участь

Перемога

  Участь

Перемога

2018-2019

62

18

11

5

6

1

 

Одним з основних принципів роботи школи є розкриття в процесі навчання дитячої обдарованості. Як результат цієї роботи маємо велику кількість перемог з навчальної та поза навчальної діяльності. 

Робота з батьками: Ярмарок, День Сімї, Висадка квітів, Профорієнтація, Семінар

Забезпечення організації  харчування Одним із важливих аспектів формування здорової дитини є організація харчування. В школі організовано роботу щодо забезпечення учнів 1-4 класів безкоштовним гарячим харчуванням, затверджені списки учнів 5-х – 10-х класів пільгових категорій для організації харчування за кошти місцевого бюджету.Так, серед пільгових категорій безкоштовним харчуванням у 2018/2019 н.р.  забезпечені 14 учнів. Харчування учнів 5-10 класів організовано за кошти батьків. Асортимент страв затверджений у перспективному та щоденному меню Держпромспоживслужбою. Організацію харчування учнів школи виконує ТОВ «Сервіс Гранд». Питання організації гарячого харчування учнів та моніторинг його забезпечення знаходяться під постійним контролем директора школи. 

Залучення додаткових джерел фінансування:

Спільна багаторічна робота з головою піклувальної ради школи та депутатом Херсонської обласної ради Рожковим Ю.Г.:

- ремонт туалету на  2-му поверсі;

- організація дозвілля учнів пільгових категорій;

- надання фінансової допомоги учням 1-го класу у придбанні меблів у кабінет;

- допомога в благоустрої пришкільної території;

- надання гуманітарної допомоги у вигляді меблів;

- призове заохочення активних та талановитих учнів школи;

Спільна робота з депутатом Херсонської міської ради Семенчевим І.Г.:

- заміна сміттєбаків;

- заміна освітлення на енергозберігаючеу кількості 5 шт.

- сприяння виділенню коштів з місцевого бюджету на встановлення енергозберігаючих вікон у кількості 50 шт.

Спільна робота з селищним головою Семенчевим І.І.:

  • виділення коштів на придбання 2-х екранів на суму 4500грн.
  • проведення розважальних заходів для учнів школи пільгових категорій

Організація спільної діяльності з профільними установами та громадськими організаціями

      В 2018-2019 н.р. школа продовжила співпрацювати з такими установами як Херсонський краєзнавчий музей, Херсонський обласний академічний обласний театр ляльок, Херсонська обласна філармонія, Херсонський планетарій , Херсонська  обласна дитяча бібліотека ім. Дніпрової Чайки.

      Двічі на рік учні школи відвідують вистави Херсонського обласного лялькового театру, в школі для учнів проходять концерти Херсонської державної обласної філармонії.

      З метою національного виховання у школі відбулася зустріч учнів з  письменником рідного краю - Григорія Задніпровського (Теременка).

       У цьому році наша школа почала співпрацю з громадською організацією  « Громада UA», взявши участь у акції «Здай батарейку- врятуй планету» по збору відпрацьованих батарейок для утилізації.

        Продовжили співпрацю із громадською платформою «Добро  Переможе» Ю. Рожкова та долучивши  до благодійного  ярмарку на підтримку онкохворих дітей « Врятуємо життя разом».

    Школа тісно співпрацює з патрульною поліцією. Так співробітники головного управління національної поліції приїжджають до школи з лекціями, проводять цікаві заходи для учнів.  

        Також школа тісно співпрацює з відділом ювенальної превенції та шкільним офіцером поліції Грибко В.В. Цього року  було проведено  багато лекцій, бесід для учнів 1-10 класів.

         Школа співпрацює з медичними установами міста: (Комунальний заклад «Міська клінічна лікарня ім. Лучанського», Херсонський обласний шкірно-венерологічний диспансер). Співробітники цих закладів проводять лекції для учнів школи.  

        З метою профорієнтаційної роботи школа співпрацює з вищими навчальними закладами, серед яких ХДУ, ХНТУ, ХАУ, а також Економіко-правовим коледжем, ДНЗ  Херсонським   вищим професійним училищем сервісу та дизайну, Центром освіти молоді та багатьма іншими.

Для забезпечення відкритості перед громадськістю та з метою належного представлення закладу в мережі Інтернет працює шкільний сайт, що зручно переглядається на всіх комп’ютерах та мобільних пристроях. Як додаток до сайту створено сторінку школи у соціальній мережі Facebook, щоб забезпечити кращий інтерактивний зв'язок.

У 2018 році із загального фонду на функціонування закладу було виділено 12000грн. спецфонду. Влітку 2018 року були здійснені заходи, щодо підготовки школи до нового навчального року, а саме:

  • Відремонтовано актовий зал;
  • Оновлено спортивний зал;
  • Здійснено капітальний ремонт туалетів на І та ІІ поверхах

Впродовж навчального року в школі було проведено косметичний ремонт кабінету заступника з виховної роботи, замінено лампи на енергоефективні в 7 кабінеті та холі школи, проводився поточний ремонт шкільного обладнання та майна.

    Виходячи з цього, роботу колективу школи у 2018-2019 навчальному році можна вважати на достатньому рівні.

«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31


Архив записей

ЗНЗ №18 © 2021
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz