П`ятниця, 21.07.2017, 06:39

Соціально-психологічна служба школи

Графік роботи психолога та соціального педагога

Бережної Марії Григорівни

Понеділок 08.00 – 16.00

Вівторок 08.00 – 16.00

Середа 08.00 – 16.00

Четвер 08.00 – 16.00

П’ятниця 08.00 – 16.00

ПОЛОЖЕННЯ про психологічну службу системи освіти України

Вирок шкідливим звичкам - 2015

Захід був присвячений місячнику здорового способу життя. Участь взяли у конкурсі юні медики, загони постів здоров’я, ради шкільних парламентів ЗНЗ №12,13,18,21,32,36,37,38, 50,52, 53, школи-садка №40 і НВК №48. Загалом 88 учнів пропагували здоровий спосіб життя серед своїх однолітків, нагадували про правила безпечної поведінки та особистої гігієни, застерігали, як уберегтися від шкідливих звичок, вирости здоровими та щасливими.

Вікторина «Правила здоров’я»

В рамках місячника здорового способу життя учні 4 класу мали змогу перевірити свої знання на цю тему у вікторині «Правила здоров’я», підготовлену та проведену в інтерактивній формі соціальним педагогом школи Бережною М.Г. Обидві команди захоплено боролися за перемогу в чотирьох турах вікторини, а перемогла дружба і веселий настрій. Учні дізнавалися цікаву інформацію про здоров’я загалом, а також про звичаї українського народу пов’язані зі здоровим способом життя.

Конкурс творчих робіт

Нещодавно учні нашої школи прийняли участь у конкурсі творчих робіт до Дня боротьби зі СНІДом, який проводився на базі Центру позашкільної роботи. Учні нашої школи, разом з соціальним педагогом Бережною М.Г., підготували ряд робіт для представлення свого бачення боротьби зі СНІДом. Шульженко Марина (11 кл) презентувала буклет «Що треба знати про СНІД», Міхолап Микола (8 кл) – стіннівку «СНІД не обирає», Щербина Катерина(8 кл) – буклет «Це треба знати кожному». Наші результати: Міхолап Микола – переможець; Щербина Катерина – переможець; Шульженко Марина – участь. Вітаємо!

Барви навколо нас

Думаєте, якщо Ви не відвідуєте художню школу чи хоча б гурток малювання, Вам ніколи не стати справжнім художником? Це зовсім не так! Малювати може кожен, для цього потрібні лише фарби, папір і Ваше бажання. Не обов’язково навіть вміти тримати пензель, адже можна створювати чудові картини за допомогою пальчиків!

В цьому переконалися учні початкових класів, які із задоволенням познайомилися з цією технікою малювання. Також вони дізналися, яке значення мають оточуючі нас кольори, що вони можуть розповісти про людину, яка їх обирає. Допомогли їм в цьому учениці 8 класу - Аня та Оля, які навчаються в художній школі. Дівчата показали як можна намалювати гроно винограду використовуючи лише свої пальчики та долоньки.

Заняття з елементами тренінгу «Коли збуваються мрії»

Випускний клас дуже відповідальний, це переломний момент у житті кожного, час великих сподівань і мрій. Як правильно мріяти та досягати своїх цілей дізналися учні 11 класу.

Кожен спробував поставити на майбутнє мету за технологією «SMART», відповідно до якої ціль повинна бути конкретною, вимірюваною, досяжною, актуальною та визначеною у часі. Шлях до мети – тернистий, потребує чимало знань, терпіння, наполегливості, тому обов’язково треба вміти вчасно перепочити, відволіктися. Ідеальний варіант для цього – створення колажів. Одинадцятикласники із задоволенням створили колажі на тему «Коли збуваються мрії…».

Вибір  професії - відповідальна справа, працювати над якою потрібно починати ще з дитинства. Команди "Веселі робітники" (4 кл.) та "Оптимісти" (5 кл.) мали можливість перевірити свої знання щодо різних професій, продемонструвати свої таланти писати та декламуват вірші, співати під час пізнавальної гри "Веселі майстри".

«  Липень 2017  »