П`ятниця, 21.07.2017, 06:34

Нові надходження

Чудеса світу. Енциклопедія для дітей  середнього віку.

Юний читачу! Помандруй сторінками цієї енциклопедії від єгипетських пірамід та садів Семіраміди,  до загадкових місць, чудових палаців, веж та храмів. Перед тобою розкриються  таємниці велетнів острова Пасхи й пірамід майя, Великої китайської стіни й Акрополю, Версалю й Альгамбри.

Країни світу. Європа. Дитяча енциклопедія

Любий читач! А чи знаєш ти, що називають колискою сучасної цивілізації ? Звичайно, ЄВРОПУ. Ти зможеш здійснити захоплюючу подорож до таких всесвітньовідомих центрів європейської цивілізації, як Афіни, Париж, Лондон, Відень, Рим, Прага, Київ, Мадрид, Варшава, Стокгольм, Амстердам, Берлін, та багатьох інших, Побувати на просторах країн – велетнів – Франції,України, Німеччини, Іспанії, Португалії, Швеції – та зазирнути у майже іграшкові королівства Андорри, Ліхтенштейну, Люксембургу, Монако, познайомитися  зі звичаями та традиціями різних народів, які входять до європейської спільноти.

Країни світу. Азія. Дитяча енциклопедія

Хто не читав казки ШЕХЕРІЗАДИ?  Цей том дитячої енциклопедії розповідає про Азію, найбільшу частину світу, про її казкову природу, своєрідну культуру та стрімкий економічний зріст азіатських країн, про давні і сталі традиції їхніх народів немовби доповнюють сторінки добре відомої читачу книги «Тисячі і однієї ночі»

Спорт. Дитяча енциклопедія

Відкрий книгу – тебе чекає зустріч зі своїми спортивними кумирами: ПЕЛЕ, УЄЙН ГРЕТЦКІ, брати КЛИЧКИ, Андрій ШЕВЧЕНКО…  Ти потрапиш у захоплюючий світ спорту, де панують грація та пластика, мужність та витривалість, спритність та сила.

Прочитай і сам захочеш стати одним із тих, хто створює світ майбутнього!

Для  учнів 1-4 класів  - помандруйте сторінками  чарівних казок

• Троє поросят