П`ятниця, 20.09.2019, 08:17
Вітаю Вас Гість | RSS

Антонівська ЗОШ I-III ступенів №18 м.Херсон

Вітаємо Вас на сайті Антонівської загальноосвітньої школи №18!
 
Меню сайта

Форма входа
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 

Поради учням

Рекомендації учням щодо уникнення конфліктів

1. Не розмовляйте одразу з людиною, яка знаходиться в збудженому стані.

2. Перед тим, як сказати про якусь неприємність, подивіться на це очами співрозмовника.

3. Не приховуйте свого доброго ставлення до людини, висловлюйте схвалення його вчинкам.

4. Змушуйте себе мовчати, коли вас залучають до дрібних сварок.

5. Навчайтеся поводити себе гідно, говорити спокійно, ввічливо, доброзичливо з оточуючими, поважайте гідність інших.

6. Якщо ви розумієте, що помиляєтеся в своїх думках, вчинках, визнайте це одразу.

_______________________________________________________________________________________

Рекомендації підліткам щодо подолання агресивності:

• виконувати фізичні вправи (гімнастика, аеробіка, біг, їзда на велосипеді);

• займатися силовими видами спорту (бокс, боротьба);

• займатися фізичною працею;

• виливати злість на неживі об'єкти (побити подушку, диван, боксерську грушу, пошматувати газету);

• використовувати масаж, особливо верхньої частини спини, з метою зняття напруги;

• викричатися на самоті, не спрямовуючи свій гнів на об'єкт роздратування;

• обговорити ситуацію, яка викликає роздратування, з близькою людиною;

• висловити уявному об'єкту своє невдоволення;

• написати листа об'єкту роздратування, але не надсилати його;

• змінити вид діяльності, що допоможе відволіктися від проблеми;

• використовувати комунікативну техніку «Я»-повідомлення: висловлюючи співрозмовникові почуття щодо ситуації, яка вас дратує, викликати співчуття та бажання зрозуміти вас і не руйнувати стосунків. Наприклад: «Я сповнений гніву, злий, розлючений, дуже сердитий, мене дратує ця ситуація, мені ніяково, дуже боляче»;

• використовувати асоціативне «Я»-повідомлення: злий, як тигр;

• релаксація — метод, за допомогою якого можна частково чи повністю позбутися фізичного або психологічного напруження.

__________________________________________________________________________________________________

Чому у мене немає друзів?

     Відповідайте собі на таке питання: «Що таке друзі і чим вони відрізняються від інших людей?» Зможете? Тоді пів справи в капелюсі! Багато відчувають брак друзів через те, що пред’являють невиправдано високі вимоги до людей, яких вони називають друзями. Применшити свої запити і ви побачите, люди до вас потягнуться.

     Багато хто страждає від того, що просто не вміють знаходити нових людей для задоволення потреби в соціальному прийнятті. До речі кажучи, задоволення такої ані трохи не менш важливо, ніж задоволення голоду, наприклад. Фактично, «соціальна» смерть може привести до смерті фізичної. Що робити, щоб знайти нових людей? «Чимось займатися!» — Ось відповідь. Сидячи на одному місці, нових друзів не додасться. Відомо, що будь-яка спільна діяльність знайомить та об’єднує людей. Придумайте собі заняття чи хобі, і ви скоро відчуєте себе у вирі суспільства.

     Останнім часом в моду ввійшли соціальні мережі. «Ну і чому в мене немає друзів?» — Запитають багато. «Контакт», наприклад, дуже популярний серед російських громадян, ну а «facebook» — це світовий бренд спілкування в мережі. Тут підстерігає небезпека. Друзі в «онлайн» — це не друзі з реальності, хоча часто ці поняття збігаються. Щоб зберегти своїх друзів і зав’язати нові знайомства, потрібно спілкуватися з людьми в живу, а не через клавіатуру.

     Шукайте друзів і зберігайте їх. Вони також потребують вас, як і ви в них.

___________________________________________________________________________________________________

Посміхайтесь!

   Пропонуємо розгадати загадку: «Вона немає ціни. Вона збагачує тих, хто її одержує, не збіднюючи тих, хто її дарує. Вона продовжується одну мить, пам'ять же про неї часто зберігається надовго. Немає таких багатих, які могли б прожити без неї, і немає таких бідних, які б не стали багатші її милістю.

Вона створює щастя в домі, атмосферу доброзичливості у справах і служить паролем для друзів.

Разом з цим її не можна купити, випросити, позичити чи вкрасти, бо вона являє собою таку цінність, яка не принесе ніякої користі, якщо тільки не буде йти від чистого серця».

     Так що ж це? Звичайно ж, посмішка! Тож поговоримо про посмішку .

   Вчинки красномовніші за слова, а посмішка означає: «Ви мені подобаєтесь. Ви робите мене щасливим. Я радий вас бачити». Я кажу про справжню щиру посмішку - посмішку, сповнену сердечної доброти, що йде з глибини душі, посмішку, яка високо цінується в людських стосунках.

   Що можна порадити, якщо ви не відчуваєте бажання посміхатись? Спробуйте змусити себе: якщо ви наодинці, наспівуйте якусь веселу пісеньку, згадуйте приємні хвилини вашого життя, коли ви чудово повеселилися у товариша на іменинах, коли ви добре відповідали біля дошки і одержали заслужену п'ятірку, коли вам посміхнулася дівчина, яка вам симпатична, і погодилася піти з вами в кіно . Поводьтеся так, як ніби ви вже щасливі, і це приведе вас до щастя!

  Щоразу, коли виходите з дому, наберіть бадьорого вигляду, високо підніміть голову, ніби вона увінчана короною, дихайте на повні груди, «пийте» сонячне світло, вітайте посмішкою ваших друзів. Намагайтеся зосередитися на думці про те, що вам хотілося б здійснити, намалюйте в своїй уяві образ симпатичної і достойної людини, якою вам хотілося б стати. Підтримуваний вашою думкою, він буде щохвилини перетворювати вас саме в таку особистість!

    Посміхайтеся! І люди, зігріті вашою посмішкою, будуть тягнутися до вас!

    Посміхайтеся! І ваша посмішка створить щастя у вашому домі, атмосферу доброзичливості в спілкуванні.

    Тільки ця посмішка має йти від чистого серця, тоді ви станете багатші з її милості. Адже, якщо ви здатні завжди посміхатися життю, життя завжди посміхнеться вам!

 

____________________________________________________________________________

Що робити, коли все погано?

     Напевно, кожна людина хоча б раз у житті задавався цим питанням. Не клеїться на роботі, проблеми з навчанням, немає особистого життя, рідні не розуміють, друзі зраджують … Та хіба мало причин, коли людина може впасти у відчай, опустити руки і впасти в депресію? Якщо Ви опинилися в такій ситуації, то Вам терміново потрібна допомога. І в першу чергу прийняти Ви її повинні від себе самого.

     А ми допоможемо Вам це зробити. Як же справитися з пригніченим станом і знову знайти радість життя? Сподіваюся, що наступні нехитрі поради допоможуть Вам подолати проблеми і змінити життя на краще!

     «Сльозами горю не допоможеш». Не стримуйте своїх емоцій. Якщо Ви зовсім недавно відчули глибоке емоційне потрясіння, дайте волю почуттям. Кожен робить це по-своєму. Хтось плаче на плечі у близької подруги, а хтось затіває грандіозну вечірку, щоб відволіктися. Робіть те, що Ви хочете (природно, в рамках закону), і Ви побачите, що стане легше.

     Розберіть проблему по поличках. Намагайтеся думати про неї об’єктивно і неупереджено. Виявити причину і продумайте можливі шляхи вирішення проблеми. Коли все погано, хочеться замкнутися в себе і сумувати, але це не вихід із ситуації. Пробути в такому стані досить довгий час — значить, прописати в своєму будинку двох нових мешканців: депресію і безнадія. Сильні люди діють, в той час як слабкі сидять і шкодують себе. Будьте сильним!

     Незважаючи на те, що сформована ситуація не приносить нічого, крім горя, як це здається на перший погляд, все ж подумайте про те, чому вона Вас навчила. Саме проблеми загартовують характер, роблять людину досвідченіше і мудрішими. Подумайте про те, чому навчила Вас саме Ваша проблема, який досвід Ви з неї витягли.

     У всьому поганому, якщо постаратися, можна побачити і щось хороше. Проаналізуйте свою проблему, і Ви знайдете позитивні моменти, які Вас обов’язково порадують! Наприклад, Ви довго зустрічалися з молодим чоловіком, були шалено щасливі, а потім він раптом несподівано Вас кинув. Так, це дуже боляче, але разом з втратою Ви придбали одну важливу перевагу — свобода. Ви вільні в своїх діях, Вам не потрібно більше думати про те, що б він сказав, як би він відреагував, що б він зробив. Відтепер Ви сама собі господиня, у Вас з’явилося більше вільного часу для себе, та й ніхто не відміняв флірт. А флірт, як відомо, прикрашає будь-яку жінку! Ось так-то! А там, дивись, і нова любов нагряне і буде набагато краще за попередню.

Не замикайтеся. Не замикайтеся в собі, не зациклюйтеся на проблемі. У такі моменти потрібно вміти відволікатися. Адже життя така цікава, а Ви сидите і ламаєте голову над чимось одним і дуже неприємним. Зустріньтеся зі старими друзями, проведіть вечір з усією родиною разом десь на природі, сходіть в нічний клуб і повеселитесь з подругою, займіться спортом, почніть вчити іноземну мову або освоювати нову програму на комп’ютері, знайдіть нове і цікаве хобі, заведіть собі собаку і т.д. Варіантів — море! Робіть те, що Вам до душі і приносить радість. Мир заграє новими фарбами, а Ви відкриєте в собі такі яскраві грані, про які навіть і не підозрювали!

     Не бійтеся попросити про допомогу. Підтримка близьких і рідних, друзів і коханих дуже важлива для кожної людини. Адже ці люди завжди допоможуть виплутатися з важкої ситуації, підтримають і не кинуть напризволяще. Якщо Ви самотні, то шукайте друзів. І Ви їх обов’язково знайдете. А поки зверніться до допомоги хорошого психолога. Він допоможе Вам знову встати на ноги.

     І нарешті, нічого не бійтеся! Бути може, для вирішення Вашої проблеми потрібно докласти масу зусиль. Вас це лякає або Вам просто ліньки. Боріться з цим і не бійтеся здійснювати задумане, навіть якщо це дуже складно, і тоді фортуна Вам обов’язково посміхнеться! Корисно пам’ятати одну важливу мудрість. Цар Соломон прожив не таку солодке життя, як багатьом здається. І в нього був перстень, який допомагав йому переживати всі негаразди. Секрет персня — в напису на ньому. А вона являє собою одну просту фразу: «І це пройде». Пам’ятайте про це в хвилини відчаю. Горе не може тривати вічно, і щастя Вам обов’язково посміхнеться, просто трохи допоможіть йому!

«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30


Архив записей

ЗНЗ №18 © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz