Субота, 15.05.2021, 13:54
Вітаю Вас Гість | RSS

Антонівська ЗОШ I-III ступенів №18 м.Херсон

Вітаємо Вас на сайті Антонівської загальноосвітньої школи №18!
 
Меню сайта

Форма входа
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 >

Наші перемоги

2019-2020 н.р.

  • Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної вправності "Бобер" - Високий рівень - 1 учень, Добрий рівень - 5 учнів
  • Всеукраїнський відкритий інтерактивний конкурс "МАН-Юніор Ерудит" - Дипломів ІІ степеня - 10 учнів
  • Міжнародна природознавча гра "Геліантус" - дипломи переможців - 14 учнів
  • Всеукраїнська українознавча гра "Соняшник" - диплом ІІІ ступеня  регіонального рівня - 2 учня
  • Міжнародний природничий інтерактивний конкурс "Колосок" - золотий колосок - 45 учнів, срібний колосок - 25 учнів
  • Міжнародна гра зі світової літератури "Sunflower" - диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня - 2 учня, диплом ІІІ ступеня  регіонального рівня - 2 учня
  • ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології - І місце
  • ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії - ІІ місце 
  • ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури - ІІ та ІІІ місця
  • ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченко - ІІ місце
  • Обласний огляд-конкурс художньої творчості "Таврійський барвограй" - номінація "Вокал" - диплом ІІ ступеню
  • Обласний огляд-конкурс художньої творчості "Таврійський барвограй" - номінація "Музичне виконавство" - диплом ІІ ступеню
  • Обласний огляд-конкурс художньої творчості "Таврійський барвограй" - номінація "Художнє слово" - диплом ІІІ ступеню
  • Обласний огляд-конкурс художньої творчості "Таврійський барвограй" - номінація "Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво" - диплом ІІ та ІІІ ступенів
  • Районний конкурс "Лунай, прекрасна наша мово!" - І місце
  • Міський конкурс "Наша земля - Україна!" - ІІ місце
  • Міський конкурс виставка новорічної іграшки - диплом ІІ ступеню
  • Міський конкурс "Пригоди веселого кота" - дилом І ступеню - 8 учнів
  • Районний конкурс агітбригад "Пожежний експрес" - І місце
  • Районний конкурс "Невичерпна криниця" - 4 переможця
  • Обласний конкурс "Альтернативна ялинка" - диплом ІІ ступеня 
  • Міський етап Всеукраїнської акції "Парад квітів біля школи" - ІІ місце
  • Міський етап "Обирай, в якому світі будуть жити усі діти!" - ІІ місце
  •  Міський етап обласної акції "Допоможемо зимуючим птахам! - ІІІ місце
  • Міський конкурс "Кращий екотиждень" - ІІІ місце
  • Міський етап Всеукраїнського конкурсу "Зоологічна галерея" - подяка
  • Міський конкурс відеороликів "Ми робимо!" - ІІ місце
  • Міський медичний конкурс молодших школярів "Лікар Нехворайко-2019" - ІІІ місце 
  • Міський конкурс творчих робіт "Подорож від 101 до 104" - І місце
  • Міський конкурс малюнків "Сніду - НІ!" - переможець
  • Обласний фестиваль-конкурс "Таврійське розмаїття" - ІІІ місце
  • ІІ етап всеукраїнського фестивалю агітбригад членів ДЮПР - переможці
  • Обласний конкурс "Курінню - Ні!- номінація "Відеоролик" - переможець
  • ІІ етап всеукраїнського фестивалю агітбригад членів ЮІДР - переможці
  • Обласний конкурс "Туберкульозу - Ні!" - переможець

2018-2019 н.р.

  • ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів - ІІІ місця (історія, хімія)
  • Міський конурс "Козацькими стежинами" - переможці в номінації "Козацька байка"
  • Районний конурс "Козацькими стежинами" - ІІ місце
  • Міський конкурс "Твори, вигадуй, пробуй!" - переможці в номінації "Гордість школи"
  • Районний конкурс "Лунай, прекрасна наша мово!" - І місце
  • Міський конкурс майстрів художнього читання "Мова моя калинова" - ІІ  місце
  • Районний конкурс "Волонтер року - 2018" - переможець
  • Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної вправності "Бобер" - Високий рівень - 4 учня, Добрий рівень - 15 учнів
  • Обласний заочний Всеукраїнський конкурс з інформаційних технологій - номінація "Веб розробка" - ІІІ місце
  • Районний конкурс агітбригад "Пожежний експрес" - ІІ місце
  • Обласний конкурс креативного вуличного мистецтва "Креативна ялинка" - диплом ІІ ступеня
  • Міський конкурс "Козацькі ігри" - І місце
  • Районий конкурс авторів віршованої поезії "З любов'ю до мого міста" - переможець
  • Міський медичний конкурс молодших школярів "Лікар Нехворайко-2019" - ІІІ місце 
  • Міський конкурс творчих робіт "Подорож від 101 до 104" - переможець
  • Міський on-line конкурс "Сміття - спільна проблема громади міста" - ІІІ місце
  • Міський on-line конкурс на кращу презентацію "Тиждень екології в закладах загальної середньої освіти" - ІІІ місце
  • ІІ етап всеукраїнського фестивалю агітбригад членів ДЮПР-2019 - ІІ місце
  • Міська інтелектуальна гра "Ерудит"(молодша ліга) - І місце
  • Загальноміський конкурс "Читання планшетної ери" - перемога у номінації "Краща книжка-іграшка"
  • Чвертьфінал загального екологічного конкурсу-гри "Думай глобально. Дій локально" - І місце
  • Чвертьфінал загального екологічного конкурсу-гри "Думай глобально. Дій локально" - перемога у номінації кращий проект квесту "Херсон-екологічне  місце" 

2017-2018 н.р.

  • Міський конкурс "Вирок шкідливим звичкам"- ІІ місце
  • Районний конурс "Козацькими стежинами" - І місце
  • Міський конкурс “Моє місто любов'ю зігріте” - І місце, ІІ місце та два ІІІ місця
  • Районний конкурс - Волейбол дівчата - ІІ місце
  • Міський конкурс учнівської молоді  "Користувач ПК" - ІІ місце 
  • Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної вправності "Бобер" - Високий рівень - 2 учня, Добрий рівень - 4 учня
  • Міський конкурс майстрів художнього читання "Мова моя калинова" - ІІ та ІІІ місце
  • Міський заочний конкурс юних фотографів "Моя Україно!" - дипломи ІІ та ІІІ ступеня
  • Міський творчий конкурс привітальних  листівок, буклетів і плакатів - переможець
  • Районний конкурс молодших школярів "Абетка здоров'я" - ІІІ місце та переможець в номінації "Фізкультурна хвилинка"
  • Обласний конкурс майстрів художнього читання "Наша земля Україна" - переможець
  • Районний конкурс "Лунай, прекрасна наша мово!" - преможець в номінації "Весела хвилинка"
  • Міський конкурс соціального плакату "Ми - проти насилля!" - переможці
  • Міський конкурс "Влучний стрілець" - ІІ місце
  • Міський конкурс "Природа рідного краю" - 3 переможця
  • Міський конкурс з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва "Зимова казка" - 2 переможця
  • Міський христианський фестиваль дитячої творчості "Острів Різдва" - переможці
  • Районний конкурс український народних традицій "Невичерпна криниця" - переможець
  • Обласний конкурс "Альтернативна ялинка" - диплом ІІ ступеня
  • Районний фестиваль патріотичної пісні "Рядки, обпалені війною..." - перемога у номінації "Краща виконавська майстерність"
  • Міський фестиваль дитячих хореографічних колективів "Таврійське розмаїття" - переможець
  • ІІ етап всеукраїнського фестивалю агітбригад членів ДЮПР-2018 - ІІ місце
  • Района велоестафета "Крутий підйом" в рамках акції "Увага! Діти на дорозі!" - переможець
  • Районний медичний конкурс "Перша допомога -2017" в рамках акції "Увага! Діти на дорозі!" - переможець

2016-2017 н.р.

  • Районний конкурс "Знавці міста Херсона" - І місце
  • ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України -І місце (укр.література)
  • І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України -ІІ і ІІІ місця (укр.література і історичне краєзнавство)
  • Міський конкурс учнівської молоді з "Web-дизайну" - ІІІ місце
  • Міський конкурс учнівської молоді  "Користувач ПК" - ІІІ місце
  • ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів  -  п'ять ІІІ місць (укр.мова, історія, правознавство, англ.мова, географія)
  • Міський конкурс агітбригад “Вирок шкідливим звичкам”- I місце.
  • Міський конкурс образотворчого мистецтва "Барви Таврії" - ІІІ місце
  • Міський конкурс "Природа рідного краю" - переможець
  • Міський конкурс з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва "Зимова казка" - 5 переможців
  • III місце у відкритій першості з волейболу класичного серед дівчат
  • III місце у футбольному турнірі “Шкіряний м’яч ” між командами Дніпровського району
  • Міський конкурс “Пісенне розмаїття”- Ансамбль “Червона калина”, I місце
  • Міський конкурс юних фотографів ”Моя Україно” - 2 ІІІ місця
  • Міський конкурс “Айболить”- I місце
  • Конкурс читців “Лунай, прекрасна наша мово” - лауреат
  • Міський конкурс серед агітбригад юних пожежників. Команда “Запальничка”- I місце
  • Міський  етап всеукраїнського конкурсу робіт вихованців гуртка початкового технічного моделювання- II місце.
  • Обласний конкурс “Поетичний вернісаж” - I місце.
  • Обласний фестиваль-зльот  юних інспекторів дорожнього руху. Команда “Радар”- II місце
  • Всеукраїнські змагання з радіозв’язку на коротких хвилях - ІІ місце
  • Всеукраїнськийу конкурс “Країна талантів” - І місце
  • Міжнародний конкурсі “Кришталева мрія” - І місце

 

2015-2016 н.р. 

  • Міський конкурс власних творів “Моє місто любов'ю зігріте” - переможець, два ІІ місця
  • Міський конкурс учнівської молоді з "Web-дизайну" - ІІ місце
  • Обласний конкурс учнівської молоді з "Web-дизайну" - ІІІ місце
  • І етап міського конкурсу майстрів художнього слова "Мова моя калинова" - 4 лауреата
  • ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з зарубіжної літератури - І та ІІ місця, з української мови - ІІ місце, з англійської мови - два ІІІ місць, з правознавства - ІІ і ІІІ місця, з математики - ІІІ місце
  • Міський конкурс "Місцеве самоврядування очима учнівських лідерів" - номінація на краще есе "Моя громада"- І місце, - номінація на краще літературне дослідження "Портрет конкретної посадової особи  органів самоврядування нашого міста або нашої області" - І місце,  - номінація на кращий твір "Якби я був(ла) міським (селищним) головою" - ІІ місце  
  • ІІ етап Міжнародного конкурсуз української мови ім. П.Яцика - ІІ місце
  • І етап конкурсу "Козацькими стежинами" - І місце
  • ІІ етап конкурсу "Козацькими стежинами" - І місце
  • Районий конкурс "Знавці міста Херсона" - І місце
  • Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної вправності "Бобер" - 2 учня - Високий рівень, 7 учнів на Достатньому рівні
  • Міжнародний освітній конкурс з основ програмування "Година коду" - 10 дипломантів
  • Міжнародний дистанційний конкурс з інформаційних технологій "Олімпік - 2016. Весняна сесія" -

                        Інформаційні технології: дипломи І ступеню - 8 учнів, дипломи ІІ ступеню - 4 учня

                        Математика:  дипломи І ступеню - 9 учнів, дипломи ІІ ступеню - 2 учня, диплом ІІІ ступеню 1 учень 

                        Англійська мова: дипломи І ступеню - 10 учнів, дипломи ІІ ступеню - 2 учня

                       Біологія та природознавство: дипломи І ступеню - 10 учнів, дипломи ІІ ступеню - 2 учня

  • Міжнародний конкурс математичний конкурс "Кенгуру" - 8 дипломів Доброго рівня
  • Всеукраїнська українознавча гра "Соняшник" - 24 дипломи переможців всеукраїнського та регіонального рівнів
  • Всеукраїнський конкурс есе "Чому Україні потрібна нова Конституція?" - диплом ІІІ ступеню
  • Всеукраїнський конкурс з англійської мови "Грінвіч" - 2 срібних сертифікати
  • Всеукраїнський інтерактивний природознавчий конкурс "Колосок" - 19 дипломів Високого рівня, 50 дипломів - достатнього рівня
  • ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів  - ІІ і ІІІ місця з укр.мови і правознавства
  • ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів  - І місце, 3 - ІІ місця та 4 - ІІІ місця
  • І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України -ІІІ місце
  • Районий етап "Що? Де? Коли?" - ІІ місце

​                                                                                                                      

2014-2015 н.р.

  • Міський конкурс власних творів “Моє місто любов'ю зігріте” - 4 переможця
  • Районні змагання агітбригад молодших школярів "Абетка здоров'я" - І місце
  • Міський конкурс з плавання - ІІІ місце
  • І етап конкурсу читців "Лунай, прекрасна наша мово!" - І місце
  • І етап міського конкурсу юних екскурсоводів - ІІ місце
  • ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад зі світової літератури - І місце
  • ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови- ІІІ місце
  • ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії- ІІІ місце
  • ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови- ІІІ місце
  • ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії- ІІІ місце
  • ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики- ІІІ місце
  • ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики - ІІІ місце
  • Міський конкурс учнівської молоді з "Web-дизайну" - ІІІ місце
  • Міський Турнір юних математиків - ІІ місце
  • Відкритий конкурс авторів віршованої поезії "Моє місто любов'ю зігріте-2014" - І місце
  • Обласний (заочний) конкурс сценаріїв та методичних розробок виховних заходів "Перлина натхнення" - номінація: "Здоровий спосіб життя" - 2 диплома ІІІ ступеню 
  • Гра подорож для молодших школярів "Лікар Нехворайко-2014" - переможці
  • Районний конкурс міні агітбригад серед молодших школярів  "АБЕТКА ЗДОРОВ'Я - 2014" - перемога
  • Міський конкурс "Юні екскурсоводи" в номінації "Презентація - екскурсія" - ІІ місце
  • Відкритий огляд-конкурс шкільних газет органів учнівського самоврядування "Шкільний меридіан - 2014" - переможець
  • Відкритий фотоконкурс "Ми - команда-2014" в рамках гри органів учнівського самоврядування "Твори - пробуй" - переможець
  • Зональний екологічний брей-ринг "Чистий двір. Чисте місто" - І місто 
  • Міський конкурс "Волонтер року" - І місце
  • Гра органів учнівського самоврядування "ТВОРИ -ПРОБУЙ" в номінації "Надія року" - переможець
  • Відкритий конкурс агітбригад 6-8 класів "Вирок шкідливим звичкам - 2014" - ІІІ місце
  • ІІ етап зонального екологічного брейн-рингу "Чистий двір. Чисте місто" - ІІ місце
  • Міський етап Всеукраїнської трудової акції "Парад квітів біля школи" - ІІ місце
  • Обласний етап трудової акції "Парад квітів біля школи" Всеукраїнського проекту "Турбота молоді тобі, Україно!" - переможці
  • ІІ етап Обласного конкурсу авторів віршованої поезії "Поетичний вернісаж - 2015" - ІІ місце, ІІІ місце
  • ІІ етап Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу "Захистимо країну від лиха - 2015" - переможець
  • Відбірковий етап міського турніру "Знавці міста Херсона -2015" - ІІІ місце
  • Творчий конкурс молодших школярів освітніх закладів Дніпровського району "Подорож від 101 до 104" - І місце
  • V Херсонський міський конкурс дитячої творчості "Херсонщина пам'ятає..." - номінація: "Юні екскурсоводи віртуальних музеїв" - ІІ місце
  • ІІ етап міського дитячого фестивалю естрадної пісні "Кришталеві нотки" - 3 лауреата
  • І етап V міського конкурсу майстрів художнього читання "Мова моя калинова" - 2 переможця та 1 лауреат
  • Відкритий фестиваль військово-патриотичної пісні "Рядки, опалені війною..." - дипломант
  • Міський конкурс образотворчого мистецтва "Барви Таврії" - ІІ місце
  • Міський конкурс конструювання і моделювання одягу - І місце
  • Міський конкурс з початково-технічного моделювання - ІІІ місце
  • Міський конкурс з декоративно-прикладного мистецтва "Космічні фантазії" - І місце
  • Міський конкурс відеороликів за здоровий спосіб життя "25 КАДР" - Номінація для школярів "ЗаCutiруй відео" - І місце
  • Конкурс українських народних традицій "Невичерпна криниця" - І місце
  • Районний конкурс вокального мистецтва "Зорепад" - 3 лауреата
  • ІІ етап міського фестивалю "Кришталеві нотки" - 3 лауреата
  • Всеукраїнський природничий інтерактивний конкурс "Колосок" (осінній) - Золотий колосок - 9 учнів, Срібний колосок - 29 учнів
  • Всеукраїнський математичний конкурс "Кенгуру" (осінній) - Добрий результат - 10 учнів
  • Всеукраїнський конкурс "Левеня" - Відмінний результат - 1 учень, Добрий результат - 3 учня
  • Міський конкурс "Фізика та життя" - І місце
  • Відкритий конкурс юних інспекторів дорожнього руху - І місце
  • Відкритий фестиваль дружин юних пожежних - переможці 
  • Всеукраїнський конкурс "Кришталева сова" - І місце - 1 учень, ІІ місце - 4 учня, ІІІ місце - 4 учня
  • Всеукраїнський конкурс "Соняшник" - Дипломи переможця - 2 учня, Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня - 1 учень, Диплом ІІ ступеня регіонального рівня - 1 учень, Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня - 2 учня
  • Всеукраїнський конкурс "Грінвіч" - Золото - 1 учень, Бронза - 1 учень
  • Всеукраїнський конкурс "Геліантус" - Диплом ІІІ ступеня - 1 учень, Грамоти - 2 учня, Диплом переможця - 1 учень
  • Всеукраїнський конкурс "Лелека" - Срібло - 3 учня, Бронза - 1 учень
  • Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної вправності "Бобер" - Добрий рівень - 6 учнів   
  • Інтелектуальний конкурс "Чебурашка" для учнів 3-4 класів - 1 переможець

Конкурси професійної майстерності 

  • Щорічний обласний (заочний) конкурс "Перлини натхнення" - 2 переможця
  • Обласний фестиваль педагогічних ідей "Гуманізація освітнього простору у вимірі педагогики В.Сухомлинського" -  переможець 
  • Конкурс українських традицій "Невичерпна криниця" в номінації "Кращий сценарій" -  переможець

2013-2014 н.р.

  • Районний конкурс міні-агітбригад "Пожежний експрес" - ІІ місце

  • Обласна виставка з декоративно-вжиткового мистецтва «Знай і люби свій край» - І місце

  • Районний конкурс активу шкільних парламентів «Фото-квест 2013» -переможці

  • Міські змагання з морського багатоборства серед навчальних закладів Дніпровського району – ІІІ місце у номінації «Перетягування канату»

  • Міські фінальні змагання дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Джура» - ІІІ місце в змаганнях «Стрільба з пневматичної гвинтівки»

  • Районний конкурс міні-агітбригад «Абетка безпеки» серед 3-4 класів - переможці

  • Міжнародний конкурс з інформатики "Бобер" - 7 учасників - срібло (ІІ місце)

  • Всеукраїнський природничий інтерактивний конкурс "Колосок" - 32 учня - І місце, 26 учнів - ІІ місце

  • Всеукраїнський конкурс "Гринвіч" (англійська мова) - 2 учня - І місце

  • Міжнародний математичний інтерактивний конкурс «Кенгуру» - 26 добрих результатів (ІІ місце)

  • Всеукраїнський учнівський фізичний конкурс "Левеня" - 1 учень - І місце, 8 учнів - ІІ місце

  • Всеукраїнська українознавча гра "Соняшник" - 3 учня - І місце, 5 учнів - ІІ місце, 5 учнів - ІІІ місце

  • Всеукраїнська акція "Птах року 2013 - бджолоїдка" міський етап - І місце

  • Всеукраїнський конкурс з правознавства «Кришталева сова» - 1 учасник - І місце, 7 учасників - ІІ місце, 7 учасників - ІІІ місце

  • Районний конкурс поетів  "Моє місто любов'ю зігріте" - ІІ місце

  • ІІ етап обласного конкурсу творів-роздумів "Збудуємо європу в Україні" - І місце

  • І етап ІУ міського конкурсу майстрів художнього наказу «Мова моя калинова» - 1 лауреат

  • Районний етап міського конкурсу «Поетичний вернісаж» - 1 лауреат

2012-2013 н.р.

  • ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад зі світової літератури - ІІ місце
  • ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства - ІІІ місце

  • ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з педагогіки та психології - ІІІ місце

  • ІІ етап ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика - ІІ місце

  • Міський конкурс "Користувач ПК" - ІІІ місце

  • Районий конкурс майстрів художнього читання "Мова моя калинова" - ІІ місце

  • І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу захисту учнівських науково-дослідних робіт МАН - ІІ місце з правознавства та ІІІ місце з англійської мови 
  • ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства - ІІІ місце
  • ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу захисту учнівських науково-дослідних робіт МАН - І місце
  • ІУ Міжнародний екологічний форум «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета» в номінації «Кращий посібник» -перемога
  • Районний конкурс самодіяльн
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31


Архив записей

ЗНЗ №18 © 2021
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz