Середа, 16.01.2019, 20:49

Літній табір в школі

Оздоровлення

ІХЕРСОНСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ОЗДОРОВЧИЙ ЦЕНТР «ЮНГА»

Херсонської міської ради

Дитячий оздоровчий центр « Юнга» запрошує  до літнього табору  відпочинку, де  кожна дитина  знайде  для себе багато цікавого та отримає незабутні враження!

З питань замовлення та придбання путівок до літнього табору відпочинку "Юнга" звертайтеся за адресою:                             вул. Дорофеєва, 32. Тел.: 27-44-66, 27-65-14, моб. 0990326393, 0975119243.

Наш сайт: http://yungaks.jimdo.com/

Режим роботи табору:

Пн.-Пт. з 08.00 до 17.00

Сб, Нд. з 08.00 до 14.00

Категорії дітей, які користуються пільгами

(безкоштовне харчування):

• сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;
  • діти з багатодітних та малозабезпечених сімей;
  • діти-інваліди;
  •  діти, які перебувають на диспансерному обліку;
  • талановиті та обдаровані діти, відмінники навчання.

Дитячий оздоровчий Центр "Червоні вітрила" пропонує оздоровлення 7-денного літнього відпочинку на березі Чорного моря. в м. Скадовськ. Детальну інформацію можна отримати  за посиланням Оздоровлення табір

Картинки по запросу ​​​​​​​Табір «Альтаїр» херсонТабір «Альтаїр»  при  ХМНВК. Вул. Старостіна, 55

Тематична зміна «Україна - козацька мати. Вітаємо на Січі». Тривалість зміни- 14 днів.  Для дітей віком від 6 до 11 років.

З метою здешевлення вартості путівок, батькам пропонується оплачувати 10 днів перебування дітей в таборі, а у вихідні дні залишати дітей вдома.

Загони активного відпочинку з денним/ цілодобовим перебуванням дітей «Дельфін». Для дітей 6-10 класів пропонується взяти участь в загонах активного відпочинку. Діти проведуть 5 днів в таборі на базі ХМНВК, протягом яких вивчатимуть теоретичну частину, займатимуться тактичною, загальною фізичною підготовкою, спортивним орієнтуванням, плаванням і т.д.( денне перебування).

Інші 7 днів зміни діти проведуть у таборі в урочищі Ближні Карабаї

( Цюрупинськ, цілодобове перебування). Діти займатимуться спортивним орієнтуванням, туристичною технікою, стрільбою з гвинтівки пневматичної, спортивного лука, інших видів зброї; відпрацьовуватимуть вправи із виявлення вибухонебезпечних предметів, займатимуться начальною медичною допомогою( долікарняною допомогою постраждалим) та іншими практичними вправами з військово- патріотичної підготовки та цивільного захисту.

Тривалість зміни- 12 днів ( 5 днів- денне перебування на базі ХМНВК та 7 днів в Ближніх Карабаях.

Літній пришкільний табір відпочинку "СОНЕЧКО"

• 1 день - 00, 00 грн.
  • 14 днів - 000, 00 грн

Трудовий загін - 00 грн