П`ятниця, 21.07.2017, 06:37

Батьківська сторінка

Пам’ятка молодого громадянина України

1.   Де б ти не був, з ким би ти не зустрічався, що б не робив – пам’ятай, що ти вільний громадянин вільної держави України. Для її зміцнення і розвитку повинен кожним своїм кроком, словом і поглядом сприяти злагоді, порозумінню і розквіту своєї землі й народу.

2.     У своєму повсякденному житті неухильно дотримуйся загальноприйнятих християнських заповідей, які складають основу духовності української нації.

3.     Повсякчас сприяй відродженню духовних цінностей народу, постійно набувай ґрунтовних знань зі своєї історії, культури, традицій.

4.     У себе та в своїх близьких постійно виховуй такі риси, як патріотизм, чесність, мужність, терпимість до недоліків товариша, наполегливість у їх усуненні, що призведе до зближення, об’єднання людей, розвитку почуття родинності.

5.     Чесно і добросовісно трудись на благо зміцнення державності України.

6.     Пам’ятай дні великих змагань за нашу соборність. Будь завжди готовим стати на захист цілісності української держави, її кордонів і народу, відчуй гордість від того, що ти є спадкоємцем боротьби за справу Володимирова тризуба і синьо-жовтого знамена.

7.     Засуджуй байдужість, зраду державних інтересів України.

8.     Завжди дбайливо стався до державного і приватного майна, охороняй екологічне середовище, раціонально використовуй природні ресурси.

9.     Серцем відчуй єдність з державою, яка про тебе піклується і яку ти зміцнюєш.

Пам’ятка для батьків  з патріотичного виховання дітей

1. Якщо ви хочете виховати дитину гідною людиною та громадянином, не говоріть погано про державу, у якій ви живете.

2. Розповідайте своїй дитині про випробування, що випали на долю ваших предків, з яких вони вийшли з гідністю.

3. Знайомте свою дитину з пам’ятними та історичними місцями нашої Батьківщини.

4.Разом з дитиною надавайте посильну допомогу військовослужбовцям, що захищають кордони нашої Батьківщини.

5. Навіть якщо вам не хочеться у вихідний день йти з дитиною до музею чи на виставку, пам’ятайте, що чим раніше й регулярніше ви будете робити це, поки ваша дитина ще маленька, тим більше вірогідність того, що вона буде відвідувати установи культури у підлітковому та зрілому віці.

6. Пам’ятайте, чим більше ви висловлюватимете незадоволення кожним прожитим днем, тим більше песимізму, незадоволення життям виражатиме ваша дитина.

7. Під час спілкування з дитиною, намагайтеся не лише оцінювати її навчальні та психологічні проблеми, але й позитивні моменти її життя (хто підтримує й допомагає їй, з ким хотіла б дружити і чому, які цікаві моменти були на заняттях у школі та в позаурочний час).

8. Підтримуйте  дитини прагнення показати себе з позитивного боку, завжди говоріть їй наступні вислови: «Будь активним!», «Не бійся висловлювати свою думку!», «Проявляй ініціативу!»

9. Переглядайте з дитиною телепередачі, кінофільми, які розповідають про людей, що прославили нашу країну, позитивно оцінюйте їх внесок у життя суспільства.

10. Виховуйте у своїй дитині ініціативність, активність, що допомагатиме їй у житті.

Рекомендації для батьків по роботі з програмою "Батьківський контроль"

«  Липень 2017  »